Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tényleg van Zalaegerszegen...

Tényleg van Zalaegerszegen egy új női nőgyógyász? És van magánrendelése is?

Figyelt kérdés
Nem találtam semmi infót, de egy ismerősöm állítja, hogy múltkor volt sztk-ban és doktornő volt. Hallottatok róla valamit, esetleg voltatok nála? Eddig nem volt szerencsém egyik dokival sem, és így terhesen jó lenne egy normális orvost találni, de én már kezdem feladni, amilyen orvosokkal eddig itt találkoztam. Már előre félek a következő alkalomtól, hogy ki lesz ott és hogyan beszél velem.
2015. jún. 14. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak rezidensről hallottam.

Hány nőgyógyászhoz volt már "szerencséd"? Azt azért nem hiszem, hogy nem sikerül megfelelőt találni.

2015. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen,van!Nála szültem!Nagyon kedves,aranyos!Sajnos nem volt fogadott orvosom,Ő és V.Z. volt bent a szülésnél.Nem tudom,hogy van-e magánrendelés.Kérdezd meg a védőnődet,ő biztosan tudja!Nagyon ajánlom,nagyon szimpatikus!
2015. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Négy dokinál jártam, ebből ketten konkrétan úgy beszélt velem mintha ártottam volna neki, a másik kettőt pedig egy kicsit sem érdekelte a problémám, ezért gondoltam, hogy legközelebb egy nőnél próbálkoznék. Vagy esetleg tudsz valakit ajánlani? De ez jó hír, hogy vezet le szüléseket. Megkérdezem a védőnőmet akkor, nagyon aranyos, biztos segít, csak ez nem jutott eszembe. Köszönöm a tippet!

2015. jún. 17. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!