Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 19 hetes Uh eredmények?

19 hetes Uh eredmények?

Figyelt kérdés

Az AFP eredményem (mert itt csinálnak) 0,58 MOM lett amire a dokim azt mondta, hogy jó. Nagyon remélem, hogy tényleg az.A baba méretei.

BPD:44mm

AC:139mm

FL:19mm

4 üregű szív.gyomor és hólyag telődés látható átlagos magzatvíz, épnek tűnő gerinc,koponya és végtagok.

Az FL nem lett nagyon kicsi szerintetek?Ez engem most idegesít. A doki azt mondta minden oké,gondolom nem hiába mondta csak... 19+1 Hkm.


2015. júl. 5. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez tuti el van írva. Inkább 29 mm.

Nekem 45 mm volt a bpd és 31 mm az fl 19 hetesen. És ha neked az fl valóban 19 mm lenne, abban biztos lehetsz, a doki nem mondta volna, hogy minden rendben.

2015. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na igen, de nem csak a papíron van írva hanem ki is mondta!Ott nem kérdeztem rá mert nem tűnt fel mikor haza értem akkor néztem utána hogy kb mennyi ilyen korban az átlag.Felhívtam a védőnőmet és azt mondta mivel én alacsony vagyok /153-155cm/ így lehet hogy most rám hasonlít a baba. De ha baj lenne azért mondta volna a doki szerintem, vagyis remélem.
2015. júl. 5. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem láttam már ezt a kérdést pár napja.. Ha nem hagy nyugodni, akkor menj 4D-re, megmérik ott is. Vagy egy magán UH, sima 2D-n. Amelyik szimpibb.

1-es voltam.

2015. júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pénteken voltam, a terhesség topikba írtam ki. :) csak akkor nem tudtam ide is írni ezért írtam most! Az a doki a magán dokim aki most ezt a genetikait csinálta az Sztk-ban.21.én kell mennem hozzá magánba.4D-re meg augusztus 14-re van időpontunk. Azért is gondoltam, hogy ha gond lenne csak mondta volna ha hozzá járok magánba. Olvastam egy régebbi bejegyzést itt és neki is 20mm volt az fl 19+6 hetesen.Ezért is írtam ide, hogy hátha van aki volt már ilyen helyzetben... de köszönöm a választ!!!
2015. júl. 5. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:
nem értem , ha a doki azt mondta minden rendben, ne laikusoktol kérj választ :D nem mi láttuk az UHt nem ért senki itt ehhez, és ne elemezgesd az értékeket, én még egyszer nem néztem utána hogy normálisak e a méretek elhittem a dokinak
2015. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenki más és más. Igen lehet hogy túl aggódom de 3 év próbálkozás és egy missed ab után félek és izgulok hogy ne legyen baj. Én nyugtatom magam azzal hogy ha lenne valami gond akkor mondta volna csak véleményeket kértem tapasztaltabb kismamáktól anyukáktól. :-)
2015. júl. 7. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!