Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az utolsó hónapban hányszor...

Az utolsó hónapban hányszor vizsgált meg az orvosotok?

Figyelt kérdés

A 36. héttől esedékes heti NST vizsgálatokon és a 37. heti UH-n kívül mi várható még és hányszor?


A méhszáj állapotát szokták még ilyenkor nézni (kacsával)?

A méhlepény elöregedési fokát már csak a 37. heti UH-n vizsgálják?


Az állami terhesgondozáson milyen gyakran kell megjelenni?

Magánorvosotok (ha volt) milyen gyakran vizsgált ebben az időszakban, és ő mit nézett?


Akihez eddig jártam, most külföldön van, nem tudom megkérdezni.


2015. júl. 29. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy flowmetria és egy tapintásos vizsgálat volt.
2015. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a végén így voltam dokinál.

35. hét magánorvosi rendelés méhszájvizsgálattal (uh nem volt) és kenetvétel (nem használt ehhez sem kacsát, csak hüvelyváladékot néznek, nem a méhszájról vesznek mintát mint a rákszűrésnél)

36. hét uh flowmetriával

38. hét magánorvosi rendelés méhszájvizsgálattal (uh nem volt, és kacsát sem használt)

Emellett 36. héttől 3-4 naponta mentem nst-re. Itt nem vizsgált a doki, csak nst volt, vérnyomás mérés és vizeletet néztek, mert toxémiagyanús voltam. 39. héten indult meg a szülés, akkor volt még egy uh.

2015. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam így volt: a kórházba mentem NST-re, ott az orvosom méhszáj vizsgálatot csinált (kézzel). UH akkor már nem volt.
2015. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 36.héttől hetente ctg + 2UH. 37.héttől hetente jelentem meg a dokimnal mehszajvizsgalatra (tapintasos) ctg-k után.
2015. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!