Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha az utolsó honapban nem...

Ha az utolsó honapban nem megy valaki nst-re hetente csak pl 2 hetente vagy csak 1x akkor annak lesz következménye a védönönél?

Figyelt kérdés

2012. márc. 14. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a védőnőnél nem, de a babánál lehetnek súlyos következményei, nálam pl. nst-n vették észre, hogy időnként (a 20 perc mérés alatt kétszer) lement a baba szívhangja 120 alá, 10 perc pihenés után újabb, most már 1 órás nst jött, majd közölték, hogy szóljak haza, és 5 perc múlva találkozunk a szülőszobán, mert ez így nagyon nem jó. Én ebből a frekvenciaváltozásból semmit nem érzékeltem, ugyanannyit mozgott, mint előtte, ráadásul nem első terhesség volt, volt már tapasztalatom is. Szerencsére elég gyorsan kibújt egy kis noszogatás hatására, így nem lett maradandó károsodása. Később tudtam meg, hogy mázlim volt, ha néhány nap múlva kell csak mennem a soron következő nst-re, akkor már nem biztos, hogy túléli a babám.

Ne legyél felelőtlen, a terhesség vége ezzel jár, jóval több vizsgálat, orvoshoz mászkálás. De legalább tudja az ember, hogy minden rendben van, meg persze, hogy hol tart éppen a folyamat.

2012. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen válaszodat de igazából nem felelötlenségből hanem az anyagiak miatt kérdeztem mert tőlünk 50 km re van a korház ahol szülni fogok és mivel második baba igy sok pénz elmegy az elsőre ÉS IGY NEHÉZ HETENTE 4000 FT OT KÖLTENEM UTAZÁSRA
2012. márc. 14. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

megértem, és azt kívánom, hogy ne legyen semmi gond, de ha mégis adódna ,soha nem tudnád magadnak megbocsátani, hogy nem mentél el a vizsgálatra, hogy nem csoportosítottad át a fizetnivalókat...

de tényleg ne történjen semmi!

2012. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN ÉS IGAZAD VAN
2012. márc. 14. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Abszolút semmi,de tényleg semmi közöm nincs az anyagi helyzetetekhez,de annyiból felelőtlenség-a babával szemben-hogy ezt azért be kellett volna kalkulálni már 2-3 hónappal korábban,és a lehetőségekhez mérten félretenni rá egy kis pénzt.Mert ha erre nincs,mi lesz-ha isten ne adja-a 2 gyereke egyszerre beteg,és 10 ezer ft-ba kerülnek a gyógyszerek?NEM bántásból írtam!2 gyerekes+11hkm
2012. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom és igazad van köszönöm szépen hát még nagyon az elején vagyok szoval még bőven tudok rá összesporolni pénzt köszi a válaszodat
2012. márc. 15. 11:27
 7/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok.Örülök,hogy nem bántásnak vetted(NEM is annak szántam).Ha az elején vagy az nagyon jó,mert így bőven van rá időd,hogy apránként összerakd.Minden jót Nektek!
2012. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs,az 5. vagyok,a 21.34-es!
2012. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. márc. 16. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!