Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem ismer valaki olyan oldalt...

Nem ismer valaki olyan oldalt ahová feltölthetem az uh-képem, és segít meghatározni a baba nemét?

Figyelt kérdés
Régebben mintha olvastam volna egy webcímet, de már nem emlékszem. Esetleg nincs valaki, aki ért a témához, és segítene? Nagyon kíváncsiak vagyunk, de a dokim nem akart tippelni....
2015. júl. 30. 15:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Bármilyen szonográfus megteszi, ha kifizeted a rendelési díját.
2015. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
MONDOM a doki nem akart tippelni, lett volna tippje, de nem mondta. Jó lenne, ha a kérdésemre válaszolnál, ha nem tudsz, ne írj semmit.
2015. júl. 30. 15:27
 3/28 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen weboldalról nem tudok! Ide feltöltheted, aztán kapsz 20 tippet és kiszűrheted,hogy kinek van igaza. Mondjuk sok értelme nincs.

Milyen orvos az olyan, aki ha megkérem legalább egy tippet nem nyög ki?

Bár gondolom nem egy idős terhességről beszélünk!

2015. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

kepfeltoltes.hu


Feltöltöd a képet, dob ki linket, azt pedig bemásolod ide és tuti kapni fogsz elég tippet :D

Hanyadik hétben jársz, hogy a doki nem mert tippelni?

2015. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ide biztos, hogy nem töltöm fel, hogy bárki nézegesse (találkoztam igazi pszichopatákkal is itt.) Privátban elküldeném, ha esetleg valaki értene hozzá. Köszönöm a segítséget.
2015. júl. 30. 15:40
 6/28 A kérdező kommentje:
Mert a kép elég jól kivehető, szerintem. Viszont ide feltenni azért mégse szeretném. 13 hetes vagyok, mások biztatására kérdeztem meg az orvosom, nem egy ismerősömnek a 12.héten meg tudta mondani, és reménykedtem..De akkor maximum várok.
2015. júl. 30. 15:41
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

Akárhova töltöd fel, ott ugyanúgy lehetnek "illetéktelenek". Egyébként én sem tudok ilyen oldalról.

1. válaszolónak igaza van, elmész egy szakképzett szonográfushoz és majd ő tippel neked.

2015. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, de az én orvosomban megbízom, nem értem miért nem mondta el, ha van tippje, elég régóta van a szakmában, a gépe is jó minőségű, ezzel nincs gond. Azért köszönöm.
2015. júl. 30. 15:49
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Talán azért nem tippelt, mert a legtöbb kismama azt készpénznek veszi és már terjeszti is, hogy fiú vagy lány lesz.
2015. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Tudom, mi az a tipp. Nem vettem volna 100%-nak, csak érdekel, szerintem természetes, hogy kíváncsi az ember, csak mivel ismerőseimnek ilyentájt tippelt, és általában be is jött, engem is érdekelt volna :)
2015. júl. 30. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!