Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem ismer valaki olyan oldalt...

Nem ismer valaki olyan oldalt ahová feltölthetem az uh-képem, és segít meghatározni a baba nemét?

Figyelt kérdés
Régebben mintha olvastam volna egy webcímet, de már nem emlékszem. Esetleg nincs valaki, aki ért a témához, és segítene? Nagyon kíváncsiak vagyunk, de a dokim nem akart tippelni....
2015. júl. 30. 15:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tényleg csak tipp lett volna, kb. ilyen 50-50 és nem akarja, hogy beleéld magad.


Én is így jártam, mondta a doki, hogy nem látja jól, mintha-mintha....hááát... Őőőő... ha muszáj valamit mondani akkor kislány. Tudtam, h ez még nem 100%, de már ,,elhittem", hogy lány. Persze, nem lett volna semmi ha kiderül, hogy kukis, mert amikor teherbe estem fiút kezdtem érezni, pedig mindig lány-párti voltam, úgyhogy felkészültem erre is-arra is (ha lehet így fogalmazni).

2015. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóképp vagyok, mint te, utolsó. Mindig is kislányt képzeltem el, de most fiút érzek.. A családban pedig mindenki kislányra tippel :)
2015. júl. 30. 15:56
 13/28 anonim ***** válasza:
70%
Nekem elküldheted privátban, talán meg tudom jól tippelni. :) Van kislányomról és kisfiamról is ilyen kép. :) Összehasonlítom Neked, hogy melyik lehet. :)
2015. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%
És szerinted az itteni "pszichopaták" mit fognak kezdeni a te Uh képeddel, amin kb semmi se látszik? Most komolyan azt gondolod, hogy valaki pont egy uh-képpel akarna perverzkedni? És ha igen, akkor nem talál több ezret neten, pont a tied kell neki? Azért ez már túlzás...
2015. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, jobb félni, mint megijedni, láttam én itt már mindent,de tényleg, durva mennyi beteg ember van, aki itt éli ki azt amit otthon nem tud. Privátban már 1-2 embernek elküldtem, de ide nem fogom kirakni, és lehet, hogy szerinted túlzás, szerintem nem az. És honnan veszed, hogy nem látszik semmi, már ne is haragudj, láttad esetleg?
2015. júl. 30. 16:05
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötözködésből, de ennyi erővel honnan tudod, hogy akiknek privátban elküldted, nem élnek vissza vele?
2015. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
59%
Szegény gyerek... Majd ki se engeded az utcára, nehogy valami perver ránézzen véletlenül... ne haragudj, ez nem vélemény meg szerintem-szerinted kérdése, hanem beteges....
2015. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
75%
És honnan tudod, hogy akinek elküldöd privátban, az nem fog perverzkedni vele? (amúgy, most komolyan, hogy lehet egy uh-képre???) :))) Istenem...
2015. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Jó, szerintem meg ne kezdjünk bele abba, hogy ki sajnál kit, KÖZE NINCS AHHOZ, HOGY NEM RAKOM KI AZ UH FOTÓMAT, HOGY HOGY FOGOM NEVELNI A GYEREKEM, BUNKÓCSKA. Csak tudod, nem egyszer olvastam itt beteg perverziókról, és más egyébről is, had döntsem már el kivel osztom meg a kis képemet! Privátban nagyon szívesen elküldtem, és kaptam is segítséget, de mondjuk azt se akarom, hogy a hozzád hasonló megkeseredettek nézegessék, komolyan, normális vagy, hogy ilyeneket írsz?
2015. júl. 30. 16:17
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha most én írnék neked privátot, hogy küldd el a képedet, akkor elküldenéd, mert nem tudnád, hogy ki ír... ennyit a biztonságról. Amúgy nem érdekel a képed, és megkeseredett főleg nem vagyok, de az ilyen szintű emberi hülyeség roppantmód szórakoztat :)
2015. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!