Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Budapesten női nőgyógyászt...

Budapesten női nőgyógyászt keresnék?

Figyelt kérdés

Elvárásaim "csupán" csak annyik lennének,hogy legyen szakmailag és emberileg is korrekt,alapos.

Lehessen elérni mobilon,tudjon fogadni ha ne adj Isten vmi sürgős probléma lenne.

Az sem ártana,ha természetesség párti.


2015. aug. 19. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Dékány Ágnes. Korrekt, elérhető (hívtam már, és még ő is visszahívott, hogy vagyok, hogy érzem magam). Nagyon kedves emberileg is. Maximálisan természetességpárti.

honlapja: www.szulnijo.hu

2015. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Róbert Kórházban dolgozik,igaz?

Az nagyon jó is lenne,mert a Dagály környékén lakunk,így közel van..Nem kevés árban,de elég régóta gyűjtünk erre.

Azt megkérdezhetem,hogy szakmailag is meg vagy vele akkor elégedve ugye?

Szerencsére nincsen semmilyen betegségem,így nem készülök semmi rendkívülire.

2015. aug. 19. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Róbert Kórházban van, igen, és a 11 kerben a Praxis rendelőben van magánrendelése is. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, pedig én nem kevés előzménnyel és kérdéssel kerestem fel. Havonta tart ingyenes szülésfelkészítő tanfolyamot is a Róbertben, ott személyesen is meg lehet vele ismerkedni és azzal is, hogy miről-hogyan gondolkodik. A honlapon feliratkozhatsz a hírlevélre, és akkor értesít a következő alkalomról.


Nemsokára a szülésről is tudok majd mesélni, de egy csepp aggodalom sincs bennem, legalábbis, ami a doktornőt illeti :)

2015. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ha lesz majd egy kis időd szívesen veszem a szülés után is tapasztalataidat.

Olvasgattamn,nézgettem a honlapot a Doktornőről,valóban szimpatikus.

Jövő héten kérek is hozzá időpontot.

2015. aug. 20. 00:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Én dr. Gutmann Orsolyánál szültem, nagyon meg voltam elégedve, mind szakmailag, mind emberileg. Csak ajánlani tudom.
2015. aug. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En dr Gutmann Orsolyat nem ajanlanam :( le is valtottam a terhesseg felidejenel.
2015. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem jártam sosem hozzá, csak futólag ismerem, de kedvesnek tűnt. Kíváncsi lennék, miért váltottad le? Mivel nem voltál elégedett?
2015. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Erre én is kiváncsi lennék.

Úgy látom ő is a Róbertben dolgozik,Dékány Doktornővel együtt,jó lenne tudni mi volt vele a gond

2015. aug. 20. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!