Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szülészt- nőgyógyászt keresek...

Szülészt- nőgyógyászt keresek az alábbi kórházakban Budapesten?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem segíteni? Olyan embert keresek, akivel meg voltatok elégedve. Természetes szülés párti, nem nyomja egyből az oxit, nem rutinból vág gátat stb..


Uzsoki, Dél- Pesti, Margit, Péterfy kivételével bárhol. :)


Magán is jöhet! Köszönöm!!!


2014. aug. 28. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Mar egy korabbi kerdesnel valaszoltam.:-)de leirom megegyszer.

februarban szultem az istvanban dr.koiss robertnel.4kg os baba.gatvedelem.oxi,epidural nelkul.total termszetesen ment magatol minden.ilyen szulest kivanok mindenkinek.pedig nem volt rovid.13ora.de annyira szepen ment a maga utemeben minden.nagyon kedvs megnyugtato orvos(rettegtem a szulestol az elejen beprobalkoztam h legyen csaszar persze azt mondta h felejtsem el sekmi gond nem lesz ki fog jonni az a baba..persze aztan a csaszartol jobban feltem volna).es igata lett minden gond nelkul meglett.ha lesz meg babam csak nala csak ebben a korhazban szulok.o nem vizsgalgat feleslegesen.a vizsgalat nem fajt soha.egypicit repedtem semmit nem ereztem a varrasbol.nem volt eflektorfeny a szulesnel.hangulatfeny,mondjuk mire kibujt addigra kvilagsodott.tenyleg csak dicserni tudom.

2014. aug. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dr. Demeter Attila.


Nem erőltet beavatkozást, de ha orvosilag szükségessé válik, akkor elvégzi. Viszont ezt el is magyarázza, hogy mikor jön el az a pont és miért indokolt elvégezni (mármnt nem szülés közben, hanem előtte mondja el, ott már nincs idő magyarázkodni, ha gyorsan kell cselekedni).


Nagyon macerás, komplikált szülésem volt, ami szerintem rajta múlt, hogy mindketten károsodás nélkül megúsztuk, pedig engem még a végén műtőbe is kellett vinni kitakarítani és összestoppolni.

Jó szülész, jó nőgyógyász és nagyon ügyes kezű sebész, ráadásul gondos orvos.

A Szent Imrével van szerződése, a magánrendelés pedig a MOM Parkban van.

2014. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dr. Varsányi Hajnalka. A Váci utcában van a magánrendelője, egyébként az István kórházban dolgozik. Már jó ideje a szakmában van, érti a dolgát. Emellett kedves, empatikus, készségesen válaszol a kérdésekre, óvatosan vizsgál, alapos. Hétvégén is elérhető. Én már 2x szültem nála, legutóbb 2 hónapja: ikreket. Egy élmény volt vele a terhesgondozás. Csakis hozzá mennék legközelebb is. A magánrendelőjében van UH, amivel minden terhesgondozáson meg is néz. 1 alkalom 12000 ft.
2014. aug. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és hogy írtatok róluk pár szót! Körbeinformálódok! :)
2014. aug. 29. 07:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Magábkórház szóba jöhet?

Ha igen,akkor a Róbert Klinikán dr.Dékány Ágnes-Vass Gabriella Róbert Klinikán.

Természetes szülés pártiak,mindenben támogatnak,tényleg csak ajánlani tudom őket

2014. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi! MA voltam a Róbertben, ezt a helyet választottam. :)


Még orvost nem néztem. Dr. Negát javasolták. Vass Gabi az a bizonyos Vass Gabi? Szent Imréből?

2014. szept. 1. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,ő az.Mindkettőjüket "kitették" az Imréből,és szeptembertől itt dolgoznak.Két gyerkőcöt szültem velük,tényleg csak ajánlani tudom őket.Nálunk is jön a következő,és ezért tudom ezt a friss infót.Voltam a Róbertben nagyon rendesek valóban.Nega doktornőről is jót hallottam egyébként,de úgy tudom,hogy ő nem annyira természetes szülés párti(nem veti el,meg nem vág egyből,de nem is az az elhivatott fajta ilyen irányban)
2014. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszönöm! Annyira örülök, hogy ők azok! Kérdés, beférek-e, mert gondolom nagyon kapósak. Örülök, hogy írtad Negáról, nem ragaszkodom hozzá. Akkor letesztelem, akit írtál dokit. Gabiban nem lehet csalódni, az tuti. Köszönöm!!
2014. szept. 2. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!