Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Péterfy BP más is járt így?...

Péterfy BP más is járt így? Leszarták miért mész? Flegma és bunkó volt a mai banda.

Figyelt kérdés
Egy hete voltan uh- n minden oké volt,azt mondta az Ita,hogy egy hét múlva megnézne még ( előzmény stb) és adott egy időpontot màra. Errre ma màs rendelt se nem nézett meg se semmi csak közölte hogy kérjek uh időpontot és adott egy beutalót. Ott viszont szept végére kapnék időpontot- 11 hetes leszek akkor- majd újra kérjek időpontot a nőgyógyàszatra az uh eredménnyel... Azaz cseszhetem a 12 hetes uh- t. Visszamentem kivertem a balhét és làss csodàt holnapra kaptam időpontot.... Elképesztő!
2015. szept. 1. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is így jártam régebben a Péterfyben..nagyon rossz hírű nőgyógyászat
2015. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon felhàborodtam. Ràadàsul a màsik orvos dolgàba pofàz bele. Csak lestem,hogy tessék? Holnap még megyek uhra,de aztàn a közelébe sem.
2015. szept. 1. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos így van..

Tudod kb egy éve volt,hogy egy újságírónő is megírta milyen állapotokat tapasztalt..Meg volt valamilyen zaklatós ügy is ott(talán a Házon kívülben láttam)

Velem is úgy beszéltek mint a kuytával,pedig végig próbáltam türelmes és kedves lenni

Laborletetemnél is egyszer elfeljtettek valamit,aztán mehettem újra,pedig eléggé ájulós vagyok..

20.hétig bírtam akkor elmentem az Istvánba és nem bántam meg

2015. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezek szerint tényleg nem érdemes maradni. De hogy egy ilyen örömteli dolgot is képesek elcseszni, meg 20X megkérdezik hogy na és? Akkor megtartja? El vagyok rajtuk hülve.
2015. szept. 2. 07:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom a Péterfyt.. Sajnos egy életre szóló traumát okoztak. Rengeteg dolog nem kerül a nyilvanosság elé,pedig sok a műhiba.
2016. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!