Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az Uzsoki kórházban keresek...

Az Uzsoki kórházban keresek orvost magánrendeléssel? Tudnátok valakit ajánlani?

Figyelt kérdés
Fontos lenne még hogy gyakorlott császáros legyen mert a második is az lesz.

2015. szept. 9. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Barátnőm Lajis Tímeához járt. Mindkét babája császárral született. Ő nagyon elégedett volt a doktornővel.
2015. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is jókat hallottam a Doktornőről,de azt is,hogy nagyon sok betege van és nagyon elfoglalt
2015. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akik lepontoztak legalább ajánlanák egy másik dokit, vagy indokolnának...de nem, ennyi az agyi képességük, hogy nyomkodják a kezeket. Grat.
2015. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Lajis Tímeát ajánlották elég sokan, de végül én máshoz keveredtem, a MÁV-ba Spánik Gáborhoz. Tök jó fej volt! Úgyhogy ha mégsem az Uzsokira esne a választásod, akkor őt ajánlanám.
2015. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki volt én zöldet adtam.Szimpatikus így képről akit mondtál.Azért lenne jó az Uzsoki mert oda tartozunk és közel is van.Munkából jövet útba esik és a bölcsihez is közel van.De köszönöm az ajánlást.A szülés/műtét mennyi?Mert az nincs a honlapon
2015. szept. 10. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mennyi a Timinél egy szülés
2015. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem rég látogattam el dr Halász Domonkoshoz, nagyon jó fej volt, mindenre válaszolt, többször is kérdezgette, hogy van-e még valami, amit tudni szeretnék. Amiről kérdeztem, azt jól körbejárta, nem egyszavas válaszokat adott. Nyilván meg akarja fogni a kedves fizető pácienst, és egy SZTK rendelésen a magándoki is másképp viselkedhet, de így elsőre tényleg jónak tűnt és jókat is olvastam róla. Nem is olyan drága, szerintem próbáld ki, ha úgy adódik.
2015. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!