Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Zalaegerszegi anyukák! Melyik...

Zalaegerszegi anyukák! Melyik szülész orvost ajánlanátok egy terhesség előtt álló, leendő anyukának, aki végig kísér a kilenc hónapom alatt, és a szülést is végig csinálja?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt állok, de amint pozitív lesz a teszt, egyből olyan dokihoz szeretnék menni, aki végig kíséri a terhességemet. Konkrétan érdekelne az anyagi vonzata is ennek, melyik orvos mennyit kér, alkalmanként, illetve maga a szülés után mennyit "illik" adni. Köszönöm
2015. szept. 10. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Goldfinger Jenőhöz jártam, nála is szültem. Akkor egy terhesgondozás 3 ezer Ft volt, idén új helyre költözött, itt más árai vannak, ezeket itt megtalálod:

[link]

A szülésre nem mondott árat, annyit mondott, hogy szigorúan csak annyit, ami nem viseli meg a pénztárcánkat, nehogy emiatt ne tudjunk valamit a babának megvenni. Mi 40 ezret adtunk neki (két éve szültem), megköszönte, nem mondott rá semmit, de azóta is rendszeresen járok hozzá, mert sok bajom van, de ugyanolyan rendes mint előtte volt, így gondolom nem kevesellte. (Egy ismerősöm 30 ezret adott, ő neki sem mondott rá semmit, de van itt doki, aki még 60 ezernél is megkérdezte, hogy ez előleg?)

Én nagyon örülök, hogy megtaláltam őt mint orvost. Előtte voltam már sokaknál, de egyik rosszabb volt mint a másik. Én meg vagyok elégedve vele, minden kérdésre válaszol, viccelődik, a szüléskor akkor szólt neki az ügyeletes doki, amikor én a férjemnek és egyszerre értek be, szóval sietett, pedig otthonról jött éjjel. Mindent meg lehet vele beszélni, rugalmas volt mind a terhesgondozás alatt mind a szülésnél. Mi elköltöztünk Zalaegerszegről, de másik megyéből is hozzá járok, és nála szeretném szülni a következőt is. Nagyon morconának néz ki, én először tartottam is tőle, de felesleges volt. Ami számomra még pozitívum, ha valamilyen kórság nem az ő területe, akkor nem kezd el vajákolni, hanem elküld megfelelő szakemberhez.

2015. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sajnos a mai világban azt kell, hogy mondjam, hogy számít a pénz. Az orvosoknak is és nekem is. Nagyon szeretnénk kisbabát, annak ellenére, hogy anyagilag nem úgy állunk ahogy szeretnénk. Nem élünk luxusban, de télen nem fázunk, autót is tudunk fenntartani, nincs hitelünk, és van mit ennünk. Tudom, ezek alap dolgok, de sokaknál nem adatik meg.
2015. szept. 10. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél drága dokihoz menni, akkor került dr. V.Gy-t és dr. H.T-t. Elég horribilis árakon dolgoznak.
2015. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Elnézve az 1. válaszoló által linkelt oldalt, nincs nagy különbség G.J. és H.T. tarifái között...

Nem beszélnélek rá senkire, mert mindenkinek más jön be, viszont V.Gy.-re panaszkodnak és a műtőben végzett munkája után is sok a "takarítani való", Gy.I.-ről pedig egyre több helyen mondják, hogy ismét sokat vedel.

2015. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

V.Gy-ről én is hallottam, hogy vannak kivetnivalók a munkájában, de akkor hogy lett főorvos? Engem mélységesen elszomorít, ha igaz, hogy nem jó orvos, mégis ilyen magasra jutott. Vagy csak próbálják lejáratni?

Annyi mindent hall az ember, én pl szinte az összes nődokiról azt hallottam, hogy szeretik az alkoholt, R.P-ről pedig azt, hogy állítólag ufókat lát. Mindezt azután egy héttel, hogy szültem, és egy anyuka nála szülte a harmadik gyerekét, és nagyon dícsérte.

Szóval nehéz kérdés ez. Ha jelenleg nincs dokid, akkor elmehetsz többhöz is akár, hogy neked ki szimpatikus. Mert kinek a pap, kinek a papné, ahogy szokták mondani. Én pl korábbi egyszerű sztk-s látogatásaim miatt kizártam három dokit kapásból.

Lehet, hogy az a doki, aki egy valakinek beválik, másnak nem. Én pl nem is szoktam ajánlani orvosokat senkinek, csak elmondom a véleményemet, és döntse el mindenki maga. Tudom, hogy sokan szidják az én dokimat is, de nekem bevált. De van pl olyan doki is, akit sokan dícsérnek, és egyszer másodvéleményt kért tőle a dokim, és úgy beszélt velem mint a kutyával. Biztos rossz lábbal kelt fel, ezért nem is írom le, hogy ki volt az, de nekem megdöbbentő volt a viselkedése.

Első voltam

2015. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogyan "próbálhatnék" ki más dokikat, ugyanis nincs semmi problémám, hogy orvoshoz menjek, évente egyszer járok szűrésre a szakrendelésre, itt pedig mindig más doki van.
2015. szept. 24. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!