Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tanácstalan vagyok Debrecen,...

Tanácstalan vagyok Debrecen, Kenézy? Jó szülész-nőgyógyász?

Figyelt kérdés
A Kenézy már a szívemhez nőtt.... a Klinika jobb? Egy jó orvos is kéne.... Tanácsok?

2015. jún. 3. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a Klinika jobb.

Farkas Àgi, Jakab Attila, Juhàsz Alpàr Gàbor, Krasznai Zoàrd.

Szerintem ők jök!

(4hónapot feküdtem bent tavaly)

2015. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Most szültem másodjára a Kenézyben 1 hónappal ezelőtt. Az ismerősöm 2 hete szült a Klinikán, így láttam mindkettőt. Soha, de soha nem szülnék a Klinikán, és másnak sem ajánlom, az egyetlen pozitívuma, hogy tényleg ott helyben van Neonatológia, mást én nem tudnék a javukra írni.


A Kenézyben Dr. Simó Dezsőt bátran ajánlom, minkét gyermekemet nála szültem (fogadott orvosom volt), szuper aranyos, és nagyon jó szakember.

2015. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Jakab Attilát az ellenségemnek sem ajánlanám, ismerősöm rákos édesanyjával oltári bunkó módon viselkedett, nálam már ekkor leírta magát. Krasznai elég jó, de iszonyú pénzhajhász.

A Kenézy nagyon jó, Simó Dezsőről én is csak jókat hallottam, több ismerősöm is szült nála.

2015. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

Jakab Attila ha nem lètezne biztos nem èlne most a fiam! Lehet hohy nem kertelős a modora de nagyon nagyon jó orvos!

A klinikàn a neonatológàn is kivàló orvosok dolgoznak!

Èn a Kenèzyben soha többè nem szülnèk, első gyermekenèl egy sor dolgot elnèzztek, pedig több orvos is konzultàlt, mire àtszàllïtottàk a klinikàra meghalt. Pedig a?jelentès szerint màruh is ki lehetett volna szürni a bajt (rosszul feküdt) ès nem let volna szabad megengedni szülni...

Màsodszor pedig 18hètől magas volt a vèrnyomàsom, simàn benèztèk a toxèmiàma4, nem kezeltèk így 24hetesen összeestem, ès a klinikàkra kerültem, csak Jakab dokinak köszönhezem hogy 35hètig kihúztuk iszonyú szigorù mefigyeles mellett, ès az utolsó pillanatban kikapta. Így is 1300gramm volt a fiam, de egy hónap mulva ptthon voltunk, ès semmi baj!!

2015. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!