Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Létezhet olyan higy tegnap a...

Létezhet olyan higy tegnap a hugom mikor Lintner dokinál volt uh n 16 hetesen, a vizsgálat végén nem kapott papîrt? Én ezt egyszerűen nem akarom elhinni. Szeretettel várom a tapasztalatokat ez ügyben.

Figyelt kérdés

2015. szept. 18. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Papírt én sem mindig kaptam de a kiskönyvbe mindig beírták az adatokat.
2015. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat. Ilyenkor vissza kell menni és el kell kérni.

Asszisztens vagyok, ha nem lennék a doki sokszor úgy engedné el a betegeit, hogy nem ad. Jajj még azt szeretném kérdezni doktor úr, és ugye receptet is ír, mikor jöjjek újra, és most jut eszembe hogy... és máris nem tudja, hogy hol tartanak. De volt már, hogy ott voltam és mégis sikerült úgy kimenniük, hogy nem írták alá papírt. Eltesszük, ha kell visszajön és megkapja.

2015. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a terhességem alatt a nogyogyasztol sosem kaptam papírt - mindig a kiskonyvbe írt.
2015. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a magándoki soha nem adott papírt, viszont a kórházi ultrahangok után kaptam.
2015. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!