Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr Lajis Tímeának van még...

Dr Lajis Tímeának van még magánrendelése?

Figyelt kérdés
Az Ambulanciák oldalán szerepel, mint orvos, de időpontot csak két másik orvoshoz kínál fel a weblap. Szeretnék hozzá elmenni és "letesztelni", hogy később őt választhassam terhesgondozásra, de mivel nem az Uzsokiba tartozom, a magánrendelésére mennék. A régi, vele kapcsolatos kérdések 2013-asak, friss infóra lenne szükségem. Köszönöm!
2015. szept. 19. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,van magánrendelése!

Nagyon sokat járnak hozzá(én majdnem 5 hetet vártam az időpontra),ezért nem lehet hozzá online foglalni.

Én sok jót hallottam róla,szimpatikus,fiatal doktornőnek is tűnt,mikor voltam nála,de nem őt választottam.

Mivel hetente egyszer rendel pár órát magánban,nagyon sokan vannak nála,siet,várakozás alatt az egyik kismama mesélte,hogy szinte sosem emlékszik rá stb..

Ezzel egyidőben anyósom az Uzsoki egyik másik osztályán feküdt,és óriási csalódás volt az orvosok,nővérek viselkedése,anyósom szinte megalázó helyzete,úgyhogy ez így minden összeségében arra késztetett,hogy ne a doktornőt és az Uzsokit válasszam.

2015. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nála szeretnék szűlni de csak ha protekciósan sikerül ha nem akkor abba a korházba ahová tartozom
2015. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bocs, hogy ilyen későn reagálok, kértem mail értesítést, de nem kaptam, és csak most gondoltam rá, hogy ettől függetlenül bekukkantok, hátha mégis írt valaki. Idő közben rájöttem, hogy lenne hova bejelentkeznem azért, hogy az Uzsokiba mehessek úgy is, ha nem választok dokit, valamint elmentem Dr Halász Domonkoshoz, és nagyon pozitív benyomást tett rám.
2015. okt. 19. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!