Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tudtok nekem ajánlani jó...

Tudtok nekem ajánlani jó szülész -nőgyógyászt Zalaegerszegen?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Horváth Tihamér.
2015. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hol rendel és mennyiért?
2015. okt. 7. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Goldfinger Jenő
2015. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha tudnátok akkor bővebb infót is írhatnátok.A Golfingerről én is hallottam hogy jó.Te nála szültél?Mennyit kér a vizsgálatokért? Hol rendel?
2015. okt. 7. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Én Goldfingernél szültem, teljesen meg vagyok vele elégedve. Sajnos most elég nagy problémával küzdök, és abszolút mellettem áll, elég sokat vagyok kórházban is, és mindig meglepődnek a szobatársak, hogy mennyiszer rám néz, és milyen alaposan magyaráz. A terhesség során is ugyanilyen figyelmes volt. De tudom, hogy sokaknak nem jön be a stílusa, ami egy kicsit mackós, kicsit mintha lusta lenne, de közben emberileg nagyon ott van (legalábbis én ezt érzem). A férjem is nagyon dícséri, ő végig ott volt velem minden vizsgálatnál a terhesség alatt és a szülésnél is, és mindig azt mondja, hogy le a kalappal a doki előtt.

Most itt rendel, az árai most már húzósabbak mint korábban.

[link]

A szülésre viszont nem mond árat. Mi 40 ezret adtunk, és biztos nem kevesellte, mert azóta is rengetegszer voltam nála, és ugyanolyan rendes.

De őszintén megmondom, hogy olvastam róla neten rosszat, sőt amikor kórházban voltam, akkor is volt kismama, aki panaszkodott, hogy nem mondott semmit a panaszára, amikor napi vizitnél szólt neki. De én soha nem vettem észre, hogy felületes lenne vagy valamilyen kérdésemet nem hallaná meg, pedig nem tömöm a zsebét, az utóbbi időben pl nem fogad a magánrendelésén, hogy ne kelljen fizetnem, mert nem abból akar meggazdagodni, hogy én küzdök (ő maga mondta). A korábbi helyén, ahol neki kellett közvetlenül fizetni, nem a recepción, pedig egyszerűen nem fogadott el pénzt nagyon sokszor.

De nehéz kérdés ez nagyon, most hogy elég sokat időzök a nőgyógyászaton, van alkalmam megfigyelni az egyes orvosokat, és nem egyszer tapasztaltam, hogy aki velem korábban úgy beszélt mintha egy utolsó senkiházi lennék, mennyire kedves a vizitnél vagy éppen mennyire dícséri egy-egy beteg. Én voltam több dokinál is itt zegen korábban, mire a Goldfingernél kikötöttem, vele vagyok a leginkább megelégedve.

De ezt mindenkinek magának kell kitapasztalni. Ami az egyik embernek bejön stílus, lehet hogy másnak a hátán áll fel a szőr tőle.

2015. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ. Remélem mihamatabb rendbe leszel.
2015. okt. 7. 22:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Volt kisebb nőgyógyászati műtétem, szültem is HT-nél és teljes mértékben meg vagyok elégedve vele. Alapos, megbízható, illetve bármi problémám volt, gyorsan és hatékonyan intézkedett. A terhesgondozás során pedig fontos volt, hogy végez UH-t.

2015. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi már meg van az ő elérhetősége is./H.T./Megpróbálom elérni valamelyiküket.
2015. okt. 8. 13:22
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Már kb. 10 ilyen kérdés lett feltéve az elmúlt fél évben...olvassál vissza kérlek.
2015. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Így egyszerűbb volt és így is nehéz volt megkapni egy számot.
2015. okt. 9. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!