Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ma vagyok 28 hetes terhes,...

Ma vagyok 28 hetes terhes, most jovok a nogyogyasztol. Mindig 4 hetente jarok hozza, most azt hittem, higy hamarabb hiv vissza, de megint csak 4 het mulva kell menyjek?

Figyelt kérdés
A 30. heten nem szokott nagy ultrahang lenni? Mint a 12., meg a 18. heten? Mondjuk nekem minden alkalommal csinal uh.t es minden masodik alkalommal kezzel is meg tapint... A nagy ultrahang korhazban szokott tortenni, mert itt nem olyan modern a gep. Mikor lesz valami nagyobb vizsgalat?

2015. okt. 28. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

én úgy tudtam minden kismama kap listát az összes vizsgálatról hogy mi hanyadik héten történik


amúgy sűrűn UH-zni, meg taperolni nem egészséges.

2015. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kaptam en is de azon nincs le irva h kotelezo uh mikor van.... Meg az regi, mert az afp vizsgalat is benne van,kozbe azt meg mar nem csinalnak kert sokszor volt fals az eredmeny. Sztem az h 8 hetente meg tapint,es 4 hetente meg ultrahangoz semmit nem art a babamnak! Sot.... En tamogatom!
2015. okt. 28. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 29 hetes vagyok, 4 hetente járok. Ilyenkor méhszájat néz és uh-ot. A nagy uh-ra a kórházba kell mennem, 30-32.hét környékén és majd annak az eredményével vissza.
2015. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagy Uh ideje: 12. hét 18/19 hét, 30-32. hét, 36. hét, 40. hét. Nekem is a 32. héten volt. És volt a 24-en, is.
2015. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor fura,hogy a doki nem adott beutalot... mert 4 het mulva vissza megyek akkor mar 32 hetes leszek... addigra lecsuszok rola... mindegy a vedonotol megkerdezem... koszi a valaszokat! Sztem mindenhol mashogy csinalja.. de az tuti,hogy egy terhesseg alatt 3 nagy uh.nak kell lennie!
2015. okt. 28. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kiskönyvem a beutalóm.Egyik ultrahangra se és a vérvételekre se kaptam külön beutalót.
2015. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem mindig adnak beutalot... de ha nem adnanak,nyilvan akkor is mondnak h na most menyjek majd nagy uh.ra... nekem vervetelre mindenre kulon beutalot adnak.. ezert mas mindenhol a terhes gondozas,mindegy a vedonotol megkerdezem.
2015. okt. 29. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is kaptam külön beutalót, de a vérvételen leszidtak, hogy a kiskönyvet kell használni és elég csak a terhesség elején kitölteni, nem kell mindíg beutalóért rohangálni. De nekem is van vagy 3 beutalóm, mert újfajta a kiskönyv és még a dokim se tudta hogyan kell kitölteni. A nagy uh-ot nekem is a kórházba csinálták 12, 18, 32 héten. A kiskönyvbe nem is ezek a hetek szerepelnek. A 36. hetit törölték. Nekem a 34. hétig havonta kellett menni magánra ahol kis uh méhszáj nézés, majd a 36. héten egyszer, utánna hetente a kórházba ctg.
2015. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!