Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetessük? Mert csak véletlen...

Elvetessük? Mert csak véletlenül lettem terhes és nincs családom ráadásul az anyóssal lakunk (ez meg kikötötte, hogy oda ne merjünk fialni hozzá) Jobb ha elvetetjük?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 19:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
el
2015. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Napi kamu?


Mivel védekeztél a terhesség ellen?

2015. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tabletta
2015. okt. 8. 19:24
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
És ha munkát keresnétek és albérletet?? Első körben ezeket kéne megfontolni, nem?
2015. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

A ferjednek es neked is meg kellene tanulnotok a sajat pisilotokon pisilni.

Itt a lehetoseg, fel kell noni hozza, es felnevelni a gyereket, vallalni a felelosseget. Ha anyosod igy fejezte ki magat, akkor meg foleg, tudod, hulyebol sok van, nem kell nektek is annak lenni.

2015. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Jobb. Ha még magatokról sem tudtok gondoskodni, mert anyósra vagytok utalva, akkor nem kellene gyereket vállalnotok.
2015. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De nem tudatos volt a gyerekvállalás, személy szerint nekem nem kell, a pasim ragaszkodik hozzá
2015. okt. 8. 19:36
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha neked nem kell, akkor nincs kérdés. Egy gyereket Mindkét szülőnek akarni kell.
2015. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Hogy itt minden második nő tabletta mellett lesz terhes...
2015. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Mi az, hogy "nekem nem kell"... tisztában vagy vele, hogy nem egy kiscicáról beszélsz, akit a sarkon találtatok? Hogy lehet valaki ennyire nemtörődöm? Mert értem én, hogy nem terveztétek és nem akarod, de azért jól mutatja a megfogalmazásod, mennyire fel sem fogod, miről beszélsz. Egy emberről beszélsz, egy életről. Aki nem kérte, hogy legyen. TI csináltátok meg. TE és a "PASID". A közös felelősségetek! Tabletta ide vagy oda (erősen kétlem én is, hogy ennyi véletlen lenne, mint amit itt hallani, és ez még csak egy elenyésző része a társadalomnak. Ha tényleg ennyire nem működnének, nem használná senki. Ideje beismerni a saját felelősséged az ügyben, és szembenézni vele, hogy épp arra készülsz, hogy megölöd a gyereked.)
2015. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!