Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Veszprémi kismamák mi a...

Veszprémi kismamák mi a véleményetek Dr Lővei Péterről?

Figyelt kérdés

Őt ajánlották de nem ismerem, érdekelne kinek milyen tapasztalat van, volt vele?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. nov. 6. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
5 éve ő császározott. Ismerni nem ismerem, de annyit leírhatok, hogy a nászútja után én voltam az első "munkája". Se bemutatkozás, se semmi... Még a sebemet sem kötötte át, másik dokira kellett várnom. :(
2015. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,én hozzá járok SZTK-s ellátásba.

Igazából én nekem semmi bajom nincs vele.Ha rossz napja van,akkor azt eléggé kimutatja :D akkor jobb elkerülni.De ha jó a kedve akkor nagyon jófej.Sokat dumál,rendes.

Mondjuk én azt vettem észre,hogy igazából mikor folyással vagy egyéb fertőzéssel mentem hozzá,akkor érdektelen volt,viszont mikor babát szerettem volna,egyből jobb fej lett.

Volt nála a sógornőm is,és ugye ő herendi,és megkérdezte h mennyit fizessen,és mondta a doki h semmit.tőből elutasította.

AMúgy volt egy missed ab-om,és én rosszul lettem a kórházba,elájultam,felhívták és azonnal jött,felsegített,ő tolt be a az ágyon a szobába,nagyon segítőkész volt,és többször rám nézett.Na akkor nagyon szimpatikus lett,hogy milyen jó fej!Na mondom tuti nála fogok szülni! :) és azért kecsegtetek neki valami lóvét is :D

2015. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!