Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Véleményeket szeretnék Dr....

Véleményeket szeretnék Dr. Mosonyi Péterről?

Figyelt kérdés
Igazából minden érdekelne. Főként, hogy mennyi nála a szülés, mennyire figyelmes, jó szakember. A kötelező UH vizsgálatokat a magánrendelőjében csinálja, vagy be kell menni a Bajcsyba?
2014. nov. 18. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha arról a Mosonyiról van szó, akinek a Genium Med-ben van a magánrendelése, ekkor csak jókat tudok mondani. Ugyan nem nála szültem, de egyszer ő hozzá kellett mennem uh-ra egy nagyon kritikus esetben. Nagyon kedves, figyelmes, közvetlen és nagyon jó szakembernek tűnt. Sokan dícsérték. (Kórházban általában kijelölt szonográfusok végzik az ultrahangot, ha azt szeretnéd, hogy az orvosod csinálja, magánrendelésre kell menned általában. )
2014. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a választ igen ő az, bár én a pillangó utcai szakrendelését néztem. Te terhesgondozásra mentél hozzá, vagy más jellegű dolog volt?
2014. nov. 20. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!