Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Mosonyi Péterről szeretnék...

Dr. Mosonyi Péterről szeretnék véleményeket?

Figyelt kérdés
Magánrendelésre milyen sűrűn hív vissza, mennyire alapos, figyelmes. Mennyiért vállal szülést. Igazából minden tapasztalat érdekelne vele kapcsolatba. Pecsételhet-e magán dokiként a kiskönyvbe. Ő csinálja-e a kötelező Uh-t a magánon, vagy beutal a Bajcsyba?
2014. dec. 1. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

nem minden kérdést értek..

110-120 körül van nála a szülés,a terhesgondozás 10-12 körül van..

4kötelező uh van,12,18,30,36 azt a bajcsyban csinálják,kb 10hetesen kérsz időpontot az összesre..

ő pecsétel magánként a könyvedbe,igen..

nyilatkozni nemtudok róla,úgyemlékszem vele még pont nem találkoztam a bajcsyba,csak látásból "ismerem" ...

nekem mogorvának tűnt,persze el kell menni beszélni kell vele

Nekem Kardos Gábor a dokim.. én szeretem,alapos.

37hkm

2014. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. dec. 3. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor anno orvost kerestem, elmentem próbából a Szakrendelőbe a rendelésére. Nekem nem volt szimpatikus, mert olyan kelletlennek, felületesnek tűnt. A Bajcsyban voltam még egyszer nála 12 hetes ultrahangon, akkor ugyanezt tapasztaltam. Nekem Gyopár Ernő lett végül az orvosom, akivel elégedett vagyok. De a Bajcsys dokik közül Fábián István is szimpatikus volt, illetve Kardos Gáborról is sok jót hallottam.
2014. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mosonyi nagyon alapos,egyáltalán nem felületes, viszont kicsit fura figura. Ha pontos vagy, az előírásait betartod és pontosan érkezel, kérdezel és nem kijelentgetsz és elmondod mi mindent tudsz és bírod a kissé szarkasztikus humort akkor nyugodtan válaszd őt. Valóban nem látni rajta mit gondol és ettől mogorvának látszik. A látszat viszont mint tudjuk néha csal.
2014. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kardost én is csak ajánlani tudom,nekem most ő az orvosom. Tényleg nagyon alapos! és kedves... én egyszer éjszakai ügyeleten találkoztam vele a Bajcsyban,7hetes körül lehetett a babácska,és annyira türelmes volt és kedves. Ezért választottam őt.

38hkm

2014. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár nem mostani a kérdés, gondoltam válaszolok, hátha valakinek segítség (szültem nála): Magánrendelésre a trimesztereknek megfelelően ad időpontot, normál esetben 4 hetente, mindig megbeszéltük, hogy 2 hét vagy 4 hét múlva találkozunk legközelebb, előtte telefonáltam és kértem időpontot. Pecsétel a kiskönyve, ő csinálja az uh-t magánon, nem utal be csak vérvételre vagy NST-re. Mi nagyon meg voltunk elégedve vele, azóta is hozzá járok, szerintem szakmailag is, emberileg is nagyon normális, emberséges, természetes szülés párti. Árakról nem szeretnék nyilatkozni azért, mert ez nála attól is függ, milyen vizsgálatról van szó.
2015. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!