Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A miskolci Semmelweisben...

A miskolci Semmelweisben Fenesi István főorvos úrról gyűjtenék infót. Az SZTK-ba járok hozzá gondozásra (tehát "ingyen"), de szeretném felkérni a szüléshez is (nyilván "nem ingyen"). Anyagiak tekintetében mire számítsak?

Figyelt kérdés
A helyzetet bonyolítja, hogy ugyanabban a kórházban dolgozom egy másik osztályon (asszisztensként). Az elmúlt években rákszűrésre mindig hozzá mentem, de ezen kívül még nem nagyon volt alkalmunk összebarátkozni. Tudja, hogy kórházi dolgozó vagyok, fel sem merült, hogy ne TB-alapon lásson el, és úgy hallottam, hogy kollégáktól nem fogad el pénzt. Ugyanakkor nem szeretnék szégyenben maradni, ha esetleg mégis elvárná. Vagy inkább ajándékcsomag ilyenkor a szokás? Ha mégis pénzt vár, mennyi a szokásos tarifa? Tudom, hogy nem ő a legolcsóbb, de ha bejön miattam hajnalban, zokszó nélkül odaadom, amit szoktak ilyenkor, nem ez a gond, csak nem tudom, hogy mire készüljek. mivel mindig ott van az asszisztens és a védőnő is, nincs alkalmam ezt vele tisztázni.

2015. nov. 10. 20:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!