Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kiskunfélegyházán hogy működik...

Kiskunfélegyházán hogy működik a nőgyógyászat? 0-ik uh ha még nem volt szívhang nem szoktak vissza hívni?

Figyelt kérdés
5 hetesen voltam nőgyógyásznál peteszákot, 3,3mm szikhólyagot és 1,2 mm embriót látott de nem volt még szívhang.Azt mondta jó helyen tapadt de csak laborba adott beutalókat meg Kecskemétre a 12. heti uh-ra.Itt nem szoktak vissza hívni hogy megnézzék van e már szívhang?Most költöztem ide 2 hónapja és ahol előtte laktunk ott vissza hívtak mondjuk 7 vagy 8 hetesen és utána védőnő.De ugye itt addig nem is tudok védőnőhöz menni mert semmi papírt nem kaptam csak a beutalókat.

2015. nov. 25. 07:30
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem 7 hetesen volt egy kis barnázásom, nem hívtak vissza kontrolra csak megkaptam a beutalókat.Szerintem kérj időpontot még a 12 hetes előttre.Akkor úgyis megnéznek és kapsz papírt a védőnőhöz is.Ha véletlenül megrökönyödnek, hogy mit keresel itt mondd ,hogy fáj a hasad vagy valami.
2015. dec. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!