Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Válasszak másik orvost?

Válasszak másik orvost?

Figyelt kérdés
3-szor voltam egy orvosnál, nagyon szimpatikus volt, mindig minden kérdésemre válaszolt. Végre teherbe estem, 7 hetes vagyok. De mondtam, hogy folyásom van és kicsit éget, sárgás-fehéres. Nagyon elbizonytalanodtam. Holnap el akarok menni egy másikhoz. Nem gáz ez? Vagy jövőhétre kérjek megint hozzá időpontot és mondjam el újra? Egyelőre nem akarom magánnak fogadni. Egy negatív alkalom után válasszak mást vagy térjek vissza majd hozzá?
2015. dec. 16. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hiányos a történet. Mit mondott az orvos a folyásra? Az kitalálható, hogy nemigen foglalkozott vele, de a lényeg kimaradt:-)
2015. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, tényleg. Bocsánat. Igen, valóban nem nagyon mondott érdemlegeset. Kérdeztem vesz-e kenetet, azt mondta ilyen korán nem tanácsos, ha gondolom használjak canestent. De mi van, ha mégsem gomba, hanem más(is). Ezért gondoltam elmegyek másik orvoshoz, hogy nézzen rá. 4 hét múlva kell ehhez visszamennem, az még olyan sok idő.
2015. dec. 16. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondta 7 hetesen nem vesz kenetet mert korai? 4 hetesen csinaltak nekem rakszurest! Az meg hogy a hasara csap es azt mondja hasznalj canestent nekem nem tul szimpatikus. En elmennek masik orvoshoz a helyedben! Majd ird meg hogy dontottel!
2015. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja es jobbulast kivanok!
2015. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elmentem ma magánrendelésre egy másik orvoshoz. Mondta, hogy jól tettem, hogy elmentem, gomba. Kaptam kúpot és krémet, krémet a férjem is. 10 nap múlva menjek vissza. Kérdezte, hogy ki vizsgált ez előtt, furcsállta, hogy nincs kiskönyvem. Aztán ő is megvizsgált, 8 hetesnek mérte. Úgyhogy most kúráljuk magunkat, 10 nap múlva visszamegyek ide, 4 hét múlva meg a másikhoz és akkor döntök. De addig is örömmel veszek minden tanácsot.
2015. dec. 17. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!