Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kombinált teszten magánrendelő...

Kombinált teszten magánrendelőben 4D-ben is megmutatják a babát, vagy csak normál ultrahang van? Nyíregyháza

Figyelt kérdés
Genetikai, ultrahang, kombinált, nyíregyháza

2015. dec. 18. 15:17
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi rossz helyre írtam a kulcsszavakat
2015. dec. 18. 15:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk igen (Bp, Maternity). A férjem benn volt az uh-n, ami először 3d majd 4d volt. kaptunk fotókat is. aztán átmentünk a vérvételi helyiségbe, ahol vért vettek.


27 hkm

2015. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha külön nem 4d uh-ra mégy, nem. Én Angyal Gézához járok magánrendelőbe, 27 hetes vagyok. Ott csak sima 2d uh van. De az is szépen megmutatja. A múltkor még az arcát is szépen láttam :)

Talán Medve László csinál 4d uh-t. Nála érdeklődj!

2015. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Medve Lászlóhoz megyek, és igen, csinál, csak elfelejtettem megkérdezni, hogy ez alapból sima ultrahang, vagy 4-d-s
2015. dec. 19. 09:27
 5/5 A kérdező kommentje:
szégyen, nem szégyen :D írtam nekik egy üzenetet a facebook oldalukon, reménykedem, hogy válaszolnak :)
2015. dec. 19. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!