Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A 12. heti uh az hasi vagy...

A 12. heti uh az hasi vagy hüvelyi lesz? Eddig kétszer voltam uh-n,5 és 8 hetesen, mindkettő hasi volt, még soha nem csináltak nekem hüvelyi uh-t. Mire számítsak? Kellemetlen?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha eddig hasi volt, már nem lesz hüvelyi szerintem. Inkább fordítva szokott lenni, előbb hüvelyi, utána hasi.
2015. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6, illetve 9 hetesen csinált a.dokim uh-t, ezek.hasiak voltak. De a 12. heti genetikai uh hüvelyi volt. Nem volt kellemetlen egyáltalán (nekem szüzen is volt, akkor sem volt kellemetlen), nem kell tőle félni.
2015. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt hittem (úgy emlékeztem), hogy ez hasi lesz már, mert az első gyereknél az volt. De hüvelyi volt. Amikor említettem, hogy biztos változott valami, mert az elsőnél ezt nem így csinálták, akkor kérdezték, hogy mikor voltam legutóbb terhes, mondtam, hogy nyolc éve, de állítólag már akkor is hüvelyi volt (helyileg ugyanott vizsgáltak).

Egyébként nem kellemetlen, nem fáj, meg semmi ilyesmi, kb. annyi, mint amikor a nőgyógyász megvizsgál hüvelyen keresztül.

Amúgy nekem a végén inkább hasi ultrahangot csináltak, mert a hüvelyivel semmit nem lehetett látni. Igaz, nálunk az sztk-ban nagyon hulladék gép van. A 18-20 hetest máshol csinálják, ott sokkal profibb gép van.

2015. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 hete volt nekem, és mindkettő. Hasival kezdték, de a nyaki redőt nem tudta lemérni, ezért hüvelyivel nézte. És nekem fájt! Olyan egy durva orvos volt, pedig előtte is voltam 3x a nőgyógyásznál, ő finomabb volt..
2015. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem az első kettő (7 és 9 hetesen) hüvelyi volt, a 12. heti már hasi. Ilyenkor még nagyon lenn van a kicsi, így a bugyidat is majdnem le kell venni, annyira le kell tolni az uh fejhez.:)


Nem volt kellemetlen egyik sem. nekem azóta kellemetlenek az uh-k, mióta a magzat követi az uh fejet és odarúg, ahol az jár...:) vagyis kb. a 22. hét óta


29 hkm

2015. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az hasi volt.
2015. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik terhességemnél sem csináltak soha hüvelyit
2015. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem hasi volt, csak a legelső volt hüvelyi az 7 hetesen volt, de nem fájt kicsit kellemetlen ennyi.
2015. dec. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!