Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kötelezhetnek terhesgondozásra?

Kötelezhetnek terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
29 hetes terhes vagyok,meg nem voltam dokinal meg vedononel sem hogy miert az most nem reszletezem. Nem is a negativ beszolasokra vagyok kivancsi meg hogy mennyire felelotlen vagyok. Kerdesem ha ilyenkormegyek orvoshoz es ilyenkor kapom meg a kiskonyvem a tovabbiakban milyen vizsgalatok varnak ram? Ha a vedono bunko es lenezo kotelezo a marad r kidoben jarnom hozza? Meg ha igaza is van nem vagyok kivancsi a lenezo stilusra.
2016. jan. 6. 10:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Olvastam már itt rólad, írtad, hogy későn vetted észre.


Most már felelős vagy egy másik emberért! Miért nem teszel meg mindent, hogy neki a legjobb legyen? Nem értelek.

2016. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem kötelező, sőt bokorban is szülhetsz ha úgy tetszik, de ne nevezd magad anyának és még véletlenül se tartsd a markod az anyasági segély 64 ezréért!
2016. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon furcsán gondolkodsz! Nem félted a babádat? Dokihoz sem akarsz menni? A védőnői szolgáltatást úgy tudom, hogy le lehet mondani (írásban).
2016. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Épp te és a hozzád hasonlók érdemelnék meg, hogy a védőnő a családgondozóval karöltve minden másnap a nyakadra járna!
2016. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Semmi se kötelező.
2016. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Megint te?Undorodom már tőled.Ennyire nem érdekel a babád?És ha beteg?Miért olyannak adatik gyermekáldás,aki inkább bitófát érdemelne???
2016. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Akkor minek neked a kiskönyv? Áruld már el. Tök felesleges.
2016. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem kötelező semmi sem.

Gyereket szülni sem.

De ahogy megszületett, onnantól jogilag egy külön ember. Tehát a védőnő nem hozzád jár, hanem a babához. És ha valami nincs rendben, vagy veszélyezteted, el is vehetik.

Lemondhatod a védőnőt, de akkor a gyámügy is kimegy.

2016. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem kamu vagy a kamu sztoriddal! Csak hátra dölsz és röhögsz azon,h ki milyen mértékben és hogyan háborodik fel a kérdéseden!

Én meg röhögök azon,h tudom te mégis azt hiszed hülyének tudsz nézni!!! Pedig nem :-)


Ha a kérdés mégse kamu (amit kötve hiszek )

Teljesen cselekvő képtelen és primitív (nőnek) gondollak! Aki nem képes arra se már most,h biztonságba tudja/akarja a magzatát.

Véleményem az,h egy nagyon buta (nő) vagy!

Ha már tudod,h várandós vagy,ki a lófaxt érdekel veled mi van? Neked mia kényelmes?

Ez NEM RÓLD SZÓL!

2016. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Lenne sok pár, aki boldogan fogadná...

2016. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!