Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Elvehetik a babat ha valaki...

Elvehetik a babat ha valaki nemjar terhesgondozasra?

Figyelt kérdés
Hugom 3 honapja toltotte a 18at,sokaig titkolta a terhesseget. A menzesze alapjan marcius 20ra van kiirva. De nem jar rvoshoz egyaltalan. Mivel nagykoru gondolom nem kotelezhetjuk hogy menjen. Valamint igy hogy nagykoru kervenyezhetjuk hogy anyukank legyen a baba gyamja? Nem szeretnenk ha intezetbe kerulne :(
2016. jan. 8. 09:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. Utolso megprobálom amit irtál hátha.. egyébként szülésnél ellátják igy is?
2016. jan. 8. 21:02
 12/20 anonim ***** válasza:
El igen.
2016. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha van TB-je akkor ellátják.
2016. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha nincs TB-je, akkor sem zavarnak el egy szülő nőt. Akkor is ellátják.


És írta itt valaki a védőnői környezettanulmányt. Igaz, én jártam Nála terhesen, de ő Sosem jött ki. 1 alkalommal volt nálam, miután hazahoztuk a fiam. Azóta sem. Pedig már eltelt 3 év...

2016. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Van tbje. Azt monddja lehet holnap elmegy orvoshoz csak fel hogy mit fog szolni a doki. Hat megdicsérni biztos nem fogjak de maganak csinalta.
2016. jan. 9. 15:55
 16/20 anonim válasza:
Inkább most ugassák le (hozzáteszem jogosan), mint akkor amikor elfolyik a magzatvíz. Még most van idő vérvételre, vércsoportmeghatarozás stbstb. Ha szüléskor beballag ês gond van, abból lesz az igazán nagy baj, hogy ezek a vizsgálatok mind-mind időt vesznek igênybe, nehogy az idő szűke legyen a nagy baj oka!
2016. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedves 10es valaszolo az erveiddel sikerult meggyozom es ma elment orvoshoz. Nagyon feltigy elksertem. Csinaltak uktrahangot elvileg minden rendben van 10 het van nki szulesig.az orvos nem volt lekezelo vele de a vedono meg vissza van bar mondtam neki mostantol a babara koncentraljon :) koszonom mindenkinek remeljuk szulesig felno az anyasaghoz
2016. jan. 11. 19:46
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát ez a lehetőségekhez képest a legjobb hír! :)
2016. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy hogy nem volt előbb kíváncsi pl. arra, hogy jó helyen van-e tapadva, egészséges-e, dobog-e a szíve ilyenek. De most már az a fő, hogy elment, még gyorsan a 4 pecsétet is be tudja hozni.
2016. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
En sem ertem hogy nem volt kivancsi :( a pecsetek nem lesznej meg ugyanis ketszer volt orvosnal egyser 2 hete de akkor neg kiskonyve nem volt azt utana kapta meg most a heten volt igy csak 1 pecsetje van es a 2 het mulva kell mennie megint a dokihoz az meg csak a 2 pecset lesz es 34 hetes lesz. Mert a vedonoi nem szamit bele tudomasom szerint :/
2016. jan. 29. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!