Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt valakinek olyan hogy 32...

Volt valakinek olyan hogy 32 hetes terhesen laborba kellett mennie, de előtte ennie kellett 1 zsemlét és 2 dl tejet?

Figyelt kérdés
És pontosan hogy megy ez, mert nem volt egyértelmű a doki és azt sem értem miért van erre szükség. Terheléses vércukron már rég túl vagyok.

2016. jan. 20. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a terheléses vércukornak egy könnyített és teljesen megbízhatatlan változata. Semmi értelme.

Ha felmerül 32 hetesen hogy mégis baj van a cukroddal, akkor rendes terhelés kell ismét, nem ilyen vacak.

2016. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előtte semmiképp nem kell enni, mert még zsemle előtt is vesznek vért.

Ha rossz volt az eredmény szükség lehet új terhelésre, de ennek a zsömlésnek nem sok értelme van, beszélj a dokiddal és menj olyan helyre, ahol cukoroldattal csinálják.

2016. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A terheléses cukrom tökéletes lett. Lehet azért kérheti a doki, mert dagad a kezem és a lábam és diétára lettem fogva, vagyis sómentes étkezésre.
2016. jan. 20. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!