Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen lüktető,...

5 hetes terhesen lüktető, tompa fájdalom a méh jobb oldalán normális? Mitől lehet? Lüktet, abbahagyja, ujra. Volt ilyen valakinek? Koszonom!

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 18:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Inkább a combhajlathoz közelebb,es ha lépek akkor is érzem néha... De inkább kellemetlen, nem fájdalmas. Izomhuzodas lenne?
2015. máj. 11. 19:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokféle fájdalmam volt/van a terhesség alatt,tegnap kezdtem, a 38. hetet. Ilyenkor még a szervezetednek annyira "friss" az,hogy babát vársz,hogy megviseli. Elkezd minden átalakulni,alhasi fájdalmak,görcsök,derékfájdalom már ilyenkor is jelentkezhet. Nekem a 8. héttől voltak olyan derék fájdalmaim,hogy könnyezve keltem ki az ágyból. Ha esetleg véreznél vagy bármi ilyesmi jelentkezik mellé,akkor kell orvost felkeresni,egyébként ez így önmagában lehet az is amit leírtam.
2015. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jajj még anyit szerettem volna kérdezni,hogy magnéziumot szedsz-e és ha igen akkor mit?
2015. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annyit'
2015. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amennyi a kismama vitaminban van, a Ladeevitben, 75g. Elég?
2015. máj. 11. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Jajajj,dehogy elég. :D Az ajánlott napi bevitel egy felnőttnek 250 mg/nap. A kismamáknak ebből 20%-kal többre van szüksége,tehát legalább 300 mg kell,viszont volt olyan doki aki azt mondta,hogy a 400 mg sem árt. MagneB6-ot ajánlották,de hát nem részletezném,hogy mit ér... bocsi már fáradt vagyok,nem tudom,hogy az előző komimban írtam-e,hogy én mit szedek,ha nem írtam akkor most leírom. :D Általában nap 2-3x1 magnézium-citricii-t szedtem,most már 3 hete nem kell szednem,mert a 38. hétben járok. Receptre 200, anélkül 400 Ft,szerintem egész jó áron van és jó is.
2015. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, beszerzem!
2015. máj. 12. 05:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Boldog babavárást! :)
2015. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A magnézium a terhesvitaminban semmit nem ér, mert a foszfát-, kalcium-, valamint vas-tartalmú készítmények gátolják a magnézium felszívódását. Külön kell bevenni a terhesvitamintól. Felesleges a terhesvitaminba magnéziumot tenni, mert úgy sem szívódik fel, főleg nem 75 mg-ot, ami alapból egy elenyésző mennyiség. Amelyik terhesvitaminban magnézium van, az nem megfelelő vitamin, kukába való...
2018. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!