Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak Dr. Holba Sándor főorvosúrral kapcsolatban a Szent Imre kórházból? Kérném véleményeteket a terhesgondozással és a szüléslevezetéssel kapcsolatban is.

Figyelt kérdés
Mennyibe került nála a terhesgondozás, esetleg mennyit adtatok neki a szülésért? Van-e olyan szülésznő, akivel együtt dolgozik?

2016. jan. 27. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hozzá szeretnél járni, a XXII. kerületi SZTK-ban van rendelése, és ott ingyenes.

Az SZTK jó felszereltségű.

2016. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. mivel első terhesség, így nagyon tapasztalatlan vagyok még. Ha az sztk-ban járok hozzá terhesgondozásra akkor is elvállalja a szülést, vagy illik ilyenkor inkább a magánrendelőjébe menni?
2016. jan. 28. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:

A szülésnek külön díja van. Ezt beszéld meg vele. Erre külön fel kell kérni.

Ügyeletesnél is szülhetsz, az ingyen van.

2016. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma voltam nála. Király orvos, a legjobb, legtürelmesebb, akivel eddig találkoztam.
2016. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azóta mi a helyzet veletek? Az én fiam megszületett. Viszont Holbáról teljesen megváltozott a véleményem. Nem küldött időben kórházba, így sürgősségi császár lett belőle.

És az asszisztensnője is elég bunkó.

2016. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!