Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha nem vagyok elégedett a...

Ha nem vagyok elégedett a fogadott orvosommal akkor válthatok? Budapesten ajánlanátok jó orvost?

Figyelt kérdés

Nemrég kértem fel egyszer fizettem neki még csak,de nem vagyok vele megelégedve.Ha panaszom van rám se néz,nem töltötte ki a kiskönyvemet ami rá vonatkozik pedig veszélyeztetett vagyok. Azért nem adtam pénzt mivel konkrétan azért mert ránéz az ultrahangos leletre és hazaküld szó nélkül na azért nem adok.Erős szorulással küzdök.Mondtam hogy a laevolacot nem bírja a gyomrom kihanyom egyből.Szerettem volna rá kérni valamit nem mondta el mit leher terhesen.(heti-ketheti egyszer van szekletem es faj a hasam emiatt).Volt vérzésem is együttlét után.Kérdeztem hogy lehetünk e együtt és mintha meg se hallotta volna...

Csalódott vagyok.

Bp-en városközpontban tudtok orvost ajánlani aki jó?Magánrendelésre mennék de allami kórházba dolgozzon (szülés) .Néztem a magánkórházakat 3-5szazezer a szules (hat annyink nincs ra).


2016. jan. 29. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan. Mi a 18. hétre találtunk a férjemnek és nekem is megfelelő orvost. Az első cserben hagyott a vetélésem után, a második olyan indokokat mondott nekem, hogy "nem úgy szoktuk", teljesen gyerekszerepbe kényszerítve minket ezzel, mintha velünk nem lehetne értelmesen beszélni.


aztán a 18. héten megtaláltuk az álomorvost, ő minden, amit elképzeltünk! okos, sokat publikál épp az én betegségem témájában, előzékeny, figyelmes, kedves, ugyanolyan képünk van a terhesség kezeléséről is.


érdemes keresni ilyen orvost. írok priviben neveket, akikkel én vagy a barátnőim elégedettek voltunk (innen törölni szokták a neveket egy csomószor az adminok).


a kiskönyvet egyébként nem kell töltenie egyébként senkinek,mert az anyaságihoz és csedhez elég az, hogy az orvos/kórház a terhesgondozásról állít ki igazolást. a kiskönyv alacsony kockázatú, csak szülésznőnél terhesgondoztató nőknek való (a védőnőm és az orvosaim is mondják ezt).

2016. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kórház melyik "tetszik"?

Fontos számodra,hogy természetesség párti legyen,legyen e vip szoba,van e valamilyen szempont,ami Neked fontos.

2016. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ami fontos az ár!Magánrendelés 10-12ezer/alkalom max.A szülés max 100.000ft lehet.

Kórház: fontos hogy a kiírt idő körül befektessen mert 65 kmre lakok Bp-töl.Ami fontos hogy az apa nem lenne bent a szülésnél de utána neki is legyen lehetősége megfogni nem csak uvegen at nézni mikor babamutatás van.Vip szobához nem ragaszkodom.Ami még fontos hogy szeretnék edával szülni.

2016. jan. 29. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 50 km re lakom bp -től és terhesgondozásra és szülni is a flór ferenc kórházban fogok. 2 ,éve is ott szültem igaz császáros voltam és nagyon megvagyok vele elégedve.Az elsőnél nem volt fogadott orvosom egy rezidenshez jártam végig terhesgondozásra és ő is műtött profi volt végig alapos kedves.Most viszont fogadok orvost mert nagyon sokan járnak oda és elég sokára adnak időpontot.Már beszéltem a dokival és nem kell fizetnem a vizsgálatokért mert a kórházban csinálja.Szülésre meg mondta,hogy annyit adjunk amennyit gondolunk.Nem vagyunk eleresztve most anyagilag épp építkezünk és az viszi a pénzt. Szerintem ilyen.egy korrekt orvos..rengetegen is járnak hozzá.
2016. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Hammersberg Elemérhez járok.

Újpesten rendel,nagyon rendes orvos,szép,tiszta a rendelő,van ultrahangja is.Szakmailag is nagyon alapos,és nekem emberileg is szimpatikus,mindenre válaszol.

Nem nála szültem,akkor még vidéken laktunk,így ehhez a részhez nem tudok hozzászólni,de sok kismama jár hozzá.

Szüléseket a MÁV/Honvédban vezet,ezt szintén nem ismerem.

8 e ft egy vizsgálat

2016. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!