Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kenézy kórházban keresek...

Kenézy kórházban keresek fogadott dokit! Kit ajánlanátok, kinél szültetek?

Figyelt kérdés
Tarifákra is kíváncsi lennék.Köszönöm!
2011. máj. 19. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Háááát ha mindenképp Kenézy:((((,akkor Rajnai László.Ő ott csak szüleszt és magánban látja el a betegeket.De nagyon jó!!!


[link]

2011. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dr Tarczali Dezső

Magánrendelés 5000 Ft, de legtöbbször a kórházba hiv, tehát ingyenes...

A szülés kb 50 000, ahogy hallottam.

2011. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Az az igazság,hogy sokat nem tudunk félretenni a szülésre ,ezért inkább "olcsóbb" dokit szeretnék.Ha egyáltalán van ettől olcsóbb...

2011. máj. 23. 07:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem Boros Miklós főorvos. Én is nála fogok, mindig elérhető bármikor, nagyon kedves, megnyugtató, bármilyen kérdésedre válaszol, nem pénzfüggő. Én csak a 22. héten adtam neki először, pedig már előtte is tudtuk hogy nála fogok szülni, de akkor is ugyanolyan normálisan viselkedett, nagyon jó szakember, nekem is több ismerősöm ajánlotta őt. ráadásul gyorsan és precízen vizsgál, viszont meg sem érzed (ellentétben 1-2 hentessel, akik ha megvizsgáltak véreztem is, ez is a Kenézyben volt) De a te döntésed. Könnyű szülést! :)
2011. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én két orvost is tudok neked ajánlani, akik nem a pénzre mennek. Én Szilvási Ferenchez járok, három éve szültem nála , akkor szüléskor 30-at adtam neki s nagyon rendes volt, mindennap jött megnézni az osztályon s csak pozitív dolgokat tudok róla mondani. Nagyon emberséges.Most újra hozzá járok s eddig kétszer voltam a magánrendelésén (5000 ft volt alkalmanként). A héten töltöm a 37 hetet. Amikor ultrahang van, vagy most, hogy már nst-re járok, mindig a kenézybe hív s ott találkozunk. Ott én nem fizetek neki. Most szüléskor ismét adok neki majd 30-40 ezret, még nem döntöttem el. Őt tudom nekek ajánlani. A másik orvos Demeter Miklós, nála a barátnőm szült. Ő is 30-at adott neki szülés után s ugyan ilyen rendes volt vele, mint velem Szilvási. Ha szeretnéd, a telefonszámunkat meg tudom neked adni.
2011. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Székely Péternél szültem,csak nőgyógyászati rendelési időre hívott vissza az uh,labor,stb leletekkel.Ott nem lehet pénzt adni,magánrendelésre sosem hívott,mikor egy nst után adni akartunk,azt mondta nagyon határozottan h NEM!,még találkozunk.Varratszedéskor kapott 50-et.Nagyon lelkiismeretes,emberséges doki,nem pénzéhes.A vizsgálatai nagyon fájnak,konkrétan ő indította be a szülésemet a 38. héten.A gátmetszése viszont tökéletes lett,egyszerűen szuper,pár nap múlva maratont is futhattam volna tőle.
2011. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor fogadott orvosnál kb.30 ezer Ft az alap,amit illik adni szülésnél?
2011. máj. 23. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!