Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A 12, heti UH-nál kell fizetni?

A 12, heti UH-nál kell fizetni?

Figyelt kérdés

A kérdés összetettebb:

Most voltam először a magánorvosnál, 10.000/alkalom. Most kell majd mennem a 12. hetire UHra, be is jelentkeztem, 18-án 10re kellett volna mennem, de mondta az orvos, hogy menjek be reggel fél8ra, akkor meg tudja ő csinálni (a klinikán). Ilyenkor is kell fizetni a 10.000ft-ot? Rákövetkező hétre adott időpontot amikor terhesgondozásra kell mennem hozzá, akkor ugye mindenképp fizetős a dolog.


Szerintetek?

Nekem egyértelmű volt, hogy nem, hisz ez egy ingyenes vizsgálat (igaz kérem a kombinált tesztet is de az ugye más), de férjem szerint tuti kell fizetni.


2016. febr. 25. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötelező magánorvoshoz járni, én is váltottam.
2016. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem magán dokinál voltam, hanem az sztk-s dokim küldött a kórházba, ott a 2d-sért nem kell fizetni, de a 4d-sért kell.
2016. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző terhességemnél magánrendelőbe jártam végig, de a 12 hetes uh-t a dokim kórházban csinálta. Én akkor is adtam.

Most a genetikait más csinálja, de ugyanúgy magánrendelőben, és attól még kell havonta terhesgondozásra járnom, a genetikai uh nem számít bele.

2016. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

alapból én is a védőnő irányítására jelentkeztem be, de mikor mondtam az időpontot kérdezte, tudok-e menni előbb, mert akkor meg tudja ő csinálni. Ha nem lett volna jó a kora reggel akkor más csinálta volna. És nem a magánrendelésen csinálja, hanem rendesen a klinikán.



Első, nem igen értem ezt a támadó hangnemet..

2016. febr. 25. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elvárja a pénzt akkor is, úgyis szólni fog a vizsgálat végén.
2016. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Judythh válasza:
Én is magánrendelésre járok, de a 12. és a 18. héten a kórházban is csinált ultrahangot, ott nem kellett fizetni. Csak akkor kér pénzt, amikor a magánrendelésre megyünk 4 hetente.
2016. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2016. febr. 27. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!