Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 16. heti kombinált tesztért...

A 16. heti kombinált tesztért mindenhol fizetni kell? Az első babámnál pár éve még ingyenes volt, most viszont csak az AFP az. Van olyan aki csak az AFP-t kérte a 16. héten a kombináltat nem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak sima AFP-t kértem. Nem láttam értelmét más vizsgálatnak, mivel semmi nem indokolta.
2011. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kombinált tesztet nekem a 12. héten csinálták, az AFP-t a 16. héten. Mindkettő ingyenes volt.(Margit kórház)
2011. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. Én is afelé hajlok, hogy a kombináltat nem kérem. A 12. heti kombináltnak nagyon jó eredménye lett, így a 16. héten úgy gondolom hogy csak az AFP-t fogom kérni.


Nálam inkább más rizikó van, volt egy röntgenem és egy altatásos műtétem terhesség elején, amikor még nem tudtam hogy terhes vagyok. De ha ez bármit okozott szerintem inkább az ultrahang fogja kimutatni, nem a kombinált teszt.

2011. jún. 8. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!