Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12-13. heten akinek megmondtak...

12-13. heten akinek megmondtak a baba nemet, mennyire volt biztos? Az is lett?

Figyelt kérdés

Genetikain nem mondott az orvos semmit, azt mondta majd a kovetkezon. Ra par napra mentem a maganorvosomhoz, o egybol kerdezte, hogy szeretnem-e tudni, hogy mit lat? (Persze). Egy stramm kiscsaj, de azert kovetkez uh-on megint ranezunk. ☺

Nagyon kivancsi vagyok, az elejen rogton lanyt ereztem, teljesen mas a terhessegem, mint a fiammal volt...


2016. márc. 12. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia. Az elso gyermekemnel 12 hetesen fiut mondtak,az is lett. A masodik gyermekemnel kislanyt mondtak es az lett. A harmadik gyermekemnel a 12 hetes Uh-n azt mondta kisfiu. A kovetkezon mar kislany latott es az is lett😊.
2016. márc. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Haaaat ez jo 😀 es mennyire mondtak biztosra? (Foleg utoljara)

Igyekszem nem beleelni magam,de nagyon orulnek ha kislany lenne, igy nehez. Elejen total kislanyt ereztem, aztan valahogy belembujt a gondolat h kisfiu lesz... Persze mindegy, a lenyeg h egeszseges legyen es ez legyen a legnagyobb problemam h ezen agyalok ☺

2016. márc. 13. 00:29
 3/12 anonim ***** válasza:
85% bizonyossággal mondta a doki a nemét 12 hetesen, az is lett.
2016. márc. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elsőnél azt mondta a doki, hogy nem tudja megmondani a nemét, mert a kezével takargatja mint a focisták a szabadrúgásnál. Mindhárom alkalommal így látszódott, a végén a doki jelezte, hogy ilyen babája még nem volt akit többször megakart nézni de "védekező" állásban van. Mondta, hogy ha fiú lesz, mindenképpen járjon foci edzésre:) Fiam lett, és imádja a focit.

A második babámnál fiút mondott a doki, sőt a "babonákból" is fiút jósoltak.( jaj, hegyes a hasad, ez tuti fiú etc) Kislány lett.

Harmadiknál kislányt állapítottak meg, majd közölték, hogy hoppá itt kettő kislány lesz. Mivel égett a gyomrom, jött megint a szokásos babonás szövegek.

"ha ég a gyomrod akkor hajas babád lesz"

" magasan van a hasad, lányaid lesznek"..

A doki szerint is egészséges lányok lesznek.

2 héttel korábban születtek. Félig bevált. Az egyik lány lett, ráadásul csak a lányom lett hajas baba. A fiú kopaszon jött a világra..:)

Nem mindig találták el..De végül is nem baj.. Így sokkal jobb volt a meglepetés még nekem is :)

2016. márc. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi! Hat ez erdekesre, izgalmasra sikerult akkor nalad ☺
2016. márc. 13. 01:01
 6/12 anonim ***** válasza:
99%-ra mondta a doki, hogy fiú, az is lett.
2016. márc. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem sajna nem tudta megmondani 12-3 hetesen,igy jovo het elején megyek maganhoz, ő tuti mondd valamit! :)

Lassan 16 hetes leszek,mar nagyon kíváncsiak vagyunk! 🙂😍

2016. márc. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem elsőnél nem tudtàk megmondani,mert takargatta magàt. 32 héten làttuk először,akkor 100% volt hogy fiú és valóban fiú lett.

Most a màsodikkal a 12.hetes uh-n azt mondta a szonogràfus,hogy vegyem csak egy tippnek,de lànyt làt. Ez azóta is maradt. Pàr hét és meglàtjuk.


35hkm

2016. márc. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12. héten kislányt mondtak, később már tudtuk, hogy kisfiú.
2016. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!! Akkor meg nem vasarolok be azert rozsaszin ruhakbol ☺☺
2016. márc. 13. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!