Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Debreceni Klinika genetikai...

Debreceni Klinika genetikai tanácsadásra telefonon mikor lehet időpontot kérni?

Figyelt kérdés

Rossz lett a Down szindróma aránya. 1:121.

Mikor érdemes órában időpontot kérni?

Miskolci vagyok, itt a szakrendelésekre általában 1-2óra körül délután. Ott hogy megy ez?


2016. márc. 30. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,

sajnálom, de ez még nem jelent rosszat, ne aggódj előre - bár tudom ez lehetetlen ilyenkor...

Én úgy emlékszem, hogy ott is megvan a fix óra, hogy mettől-meddig van időpontkérés,de keress rá és hivd fel a klinika szülészet-nőgyógyászatát, és kérdezz rá.

2016. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Hétfőtől Péntekig 14:00-15:00 között lehet időpontot kérni, 0630/4561173-as telszámon. Van amikor rögtön felveszik, van, hogy többször kell hívni, mivel tudsz valakivel beszélni. A papírokat mindent készíts elő magadnak, mert fogják kérni, hogy melyik érték milyen....stb. Ha majd meg kapod az időpontot,(csak napot adnak, órát nem..) akkor a lehető legkorábban menj, mert rengetegen vannak. Ha esetleg van még kérdésed írj rám nyugodtan,Én februárban voltam
2016. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mikor kérted az időpontot, mennyire rá adtak?
2016. márc. 30. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én jan.28.án voltam a dokimnál, aki közölte, hogy mennem kell debrecenbe, még aznap délután telefonáltam időpontért. Következő héten hétfőn (február 01-én) kellett mennem.
2016. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én ugyan a korom miatt voltam genetikán, kötelezően elküdltek (én is Miskolcon szültem egyébként másfél éve). Kétszer voltunk, egyszer letudtuk másfél óra alatt, másodjára meg ott ültünk reggel 8-tól délután 3-ig...

De nálunk haladós lett volna a dolog, ha a dokinak, aki épp genetikán volt, nem lett volna épp szülése. Emiatt vártunk rá, van akinek csak egy aláirás kellett tőle.


Az uh-nál rengetegen szoktak állni, de nem kell megijedni, mert nagyon haladnak. :)

Miskolcon van orvosod egyébként? Melyik kórházban fogsz szülni?

2016. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Sikerült időpontot kérned?

2016. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!