Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Székesfehérvári anyukák,...

Székesfehérvári anyukák, kismamik! Ajánlanátok jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, de Székesfehérvárhoz tartozom. Szeretnék orvost fogadni, de a lakóhelyemen lévő szakrendelésen egyedül Dr. Mohos és Dr. Kállay van, akik a székesfehérvári szülészeten is dolgoznak, őket nem igazán ismerem (eddig nem hozzájuk jártam).

Eddig nem volt magánorvosom, most viszont a terhesség alatt szeretnék választott orvost.

Kit ajánlotok? Esetleg rendelések + a szülés díját is meg tudnátok adni?

Köszönöm!



2016. ápr. 2. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Schandl Károlyhoz jártam. Legutóbb három éve szültem, akkor mintha 8 ezer lett volna a rendelési díj... Nem mond összeget a szülésre, mi legutóbb 100-at adtunk.


Három kisfiam van.

2016. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dr Szabó Eszter nagyon jó! Fiatal még igaz,de megbízható. Neki nincs magán rendelője,a kórházba fogad,nincs egyenlőre megszabott díja sem.
2016. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szabó doktornőhöz egyszer volt szerencsém a súrgősségin, nem volt szimpi :( Igaz éjszaka volt, biztos nem volt jó napja, de nagyon lekezelő volt. Szakmailag viszont korrekt, tény és való. Milyen a mindennapokban? Mert elsőre nem szívesen ítélek, és szakmailag más is dícsérte. Hogy lehet hozzá bejelentkezni? Körzetileg, mint mondtam más rendelőintézethez tartozom (csak itt kórház nincs), tehát "állami" ellátásra nem Szfvárra kellene mennem. Ez nem gond?
2016. ápr. 2. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!