Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Csodálatos dolog a terhesség...

Csodálatos dolog a terhesség de már a medence - és a szemérem csontom annyira fáj, éjszakánként hogy nem igaz. Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
33+ 4 hkm vagyok :)
2016. máj. 1. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
6+3 hétig? bár nem vagyok jós, lehet csak 3+5
2016. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Végig és ez csak rosszabb lesz.
2016. máj. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nekem ez a 38+3-ig tartott. Aznap volt a mutet.:D


Amugy nem a terhesseg a csodas, hanem hogy gyereked lesz.

2016. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 30 hetesen kezdett fájni, majdnem végig kitartott sajnos.
2016. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. Babámat várom...eleje óta kínlódok evvel volt pár hét amikor okés volt, de azóta újra fáj minden plusz savam is van. 29 hetes vagyok. Várom már a végét :D
2016. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly ilyentájt azt mondtam hogy azt kellene agyonverni aki kitalálta hogy ez ÁLDOTT ÁLLAPOT,CSODÁLATOS DOLOG stb...5 héttől hánytam,szédelegtem nem használt semmi.14 héttől dagadt a lábam(mindezt úgy hogy egy dekát nem hiztam sőt addig csak fogytam a hányástól).24 héten kiderült terhességi cukrom van.Nosza diéta + inzulin injekció napi 3x.Ugyanekkor kiderült hogy visszerem van-egész kicsi,de van-ezért injekció az utolsó 5 hétben.Emellett gyötört a savam is.Egyetlen dolog ment rendben és gyorsan(első fájástól 3 óra),és az a szülés.Első baba,soha senki nem vesz rá mégegyszer.Jah és az általad emlitett medencetájéki fájdalom mellé egy cuki aranyér is befigyelt,proctológián kötöttem ki vele a 33-ik hétben...Innen (6 hónap távlatából) visszanézve sem szépiti meg semmi.
2016. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!