Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a derekam, mi lesz...

Nagyon fáj a derekam, mi lesz így velünk a nagy napon?

Figyelt kérdés
27 hetesen egyre nagyobb a pocim. Széles a csípők sokáig nem is nagyon emelkedett ki, de azt hiszem most már a baba is gyorsabban nől. Sajnos a sors úgy adta nekem, hogy enyhe S alakú gerincferdülésem van és allúlról a második csigolyám meg van csúszva, és így a medencém is dőlt. Eddig nem éreztem fájdalmat, de ha fekszek (hanyatt fekszek) A pici nagyon nyom valamit, és iszonyatos fájdalmat érzek a csípőm jobb oldalában, ami a combforgómba sugárzik a legerősebben. Ha sokáig fekszek így a fájdalomtól a jobb lábamat egyáltalán nem tudom megmozdítani :( Szerintetek is nehéz szülésem lesz? Kockázatos lenne így?

2016. febr. 14. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én császárt kérnék a helyedben, mert egyébként is fáj, de szerintem a problémád miatt triplázódik a fájdalom.
2016. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Járj el kismamatornára vagy jógára.
2016. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!