Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tényleg abba a kórházba kéne...

Tényleg abba a kórházba kéne járnom terhesgondozásra, ahol szülni fogok?

Figyelt kérdés

Első baba és nem tudom hogy megy ez az egész, most mondta a védőnő hogy így kéne. Eddig ahhoz a dokihoz jártam, akihez terhesség előtt is, de nem fogadtam dokinak se őt se mást. A Margitban fogok szülni, oda tartozunk körzetileg, akkor nekem oda kéne járnom valakihez terhesgondozásra is? Eddig ott csak a 12. és 18. hetes UH-n voltam.

26hkm


2016. máj. 16. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából teljesen mindegy. ÉN pl a 4. kerbe jártam terhesgondozásra, de mivel ott szülni nem lehet, szülni a MÁVba mentem. Annyi, hogy NSTkre már oda kell járni. Az a hét bővel elég, hogy megismerj mindenkit.
2016. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bella169 ***** válasza:

Én végig magán rendelésre jártam. A kórházba csak a 30 hetes uh-ra és az nst-kre mentem. Minden mást máshol magánban csináltattam.

Nem kell oda járni terhesgondozásra. Járj nyugodtan az orvosodhoz, csak a végén az nst-kre menj oda. Az nst-re azért is kell odamenni már, mert ha gond van rögtön bent is tartanak.

2016. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta a védőnőm, hogy mivel nem voltam még ott terhesgondozáson, ezért nem vagyok bent a rendszerben és nagyon sokáig fog tartani kitölteni az adataimat szülés előtt/közben. És hogy ezért jobb ha mostantól oda járok terhesgondozásra. Igazából nem bánnám, mert a mostani dokim elég béna, és rossz az UH-ja is.
2016. máj. 16. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Az tényleg sokáig tart, de általában van rá idő.


Az uh meg mindenhol xar. Ez a magxar eü.

2016. máj. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bella169 ***** válasza:
Nekem nem volt sok. Fogadott szülésznőm volt. Mikor az ügyeletes megvizsgált és mondta hogy beindult a szülés,maradok és megy értesíti a fogadott orvosom, akkor a szülésznő a kiskönyvem alapján 5 perc alatt kitöltött minden papirt. Kb addig mìg én átöltöztem kórházi hálóingbe. Majd kérdezett még párat ami nem volt bennt a kiskönyvbe és kész os voltunl
2016. máj. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!