Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Margit kórházba fogok járni...

A Margit kórházba fogok járni terhesgondozásra. Melyik orvost válasszam? Szülésznőt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt javaslom hallgass az ösztöneidre. A kórház honlapján fent van az orvosok listája fényképpel, menj ahhoz, akit szimpatikusnak találsz. (én Burik doktort választottam, nem bántam egy percig se)

Szülésznőt nem választottam, az ügyeletes szülésznő Tódor Éva volt (remélem jól emlékszem a nevére) maximálisan elégedett voltam vele. Ha még lesz alkalmam szülni, akkor megpróbálom őt felkérni.

2016. febr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. 5 évvel ezelőtt én is Buriknál szültem, de ő már nincs ott, ezért keresek mást :)
2016. márc. 5. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!