Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ti keresnétek emiatt másik...

Ti keresnétek emiatt másik nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Az orvosom első mondata a terhesség megállapítása után az volt, hogy a 9. hónap végéig maximum 1 kilót hízhatok, de inkább fogynom kéne, majd ő keres nekem egy diétát a szénhidrátot pedig felejtsem el. 170/65 vagyok, eddig nem gondoltam, hogy különösebb gond lenne velem, 38-as ruhákat hordok. Biztosan én vagyok túlérzékeny, de azóta bálnának érzem magam. Elgondolkodtam, hogy ha minden alkalommal hasonló beszólásai lesznek, végigszorongom a terhességemet? Ti keresnétek másik orvost?

2016. máj. 24. 13:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem mennék többet hozzá
2016. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%

Még nem hallottam, hogy a nőgyógyász ilyen szinten beleszólt volna, max a védőnők szokása ez.

Menj magánhoz, ha ennyire zavar.

Mondjuk én 170/50 voltam terhesség elején, de ez meg kevés..

Még sem mondta senki, hogy zabáljak, vagy "húú, de vékony vagyok"

2016. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban 170cm vagy és 65 kg, akkor keress másik orvost.
2016. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

170/75-tel estem teherbe, és az orvosom csak akkor kezdett el foglalkozni a súlyommal, amikor már túl voltam 10 kiló hízáson. Sajnos a végére 30 kiló felett híztam, amiért sokat cseszegetett, aztán a végén elnézést kért tőlem, ugyanis egy vérképemből kiderült, hogy valami olyan enzim volt a véremben, hogy a levegőtől is híztam, nem tehettem róla.

Sikerült visszafogynom, és a dokimnak is hálás vagyok azóta is, de érzékenyen érintett a dolog. Ha valaki már az elején így indítani, tuti nem mennék hozzá többet, mert ez már beteges gondolkodás, ha egy ilyen súlyú kismamát le akar fogyasztani a terhesség alatt!

2016. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég......Semmi baj nincs a testsúlyoddal,nézz csak meg egy BMI kalkulátort. Azonnal keress másik orvost magadnak, mert ez kicsinálna lelkileg.

Boldog babavárást.

2016. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én keresnék másikat.
2016. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embernek van amúgy diplomája?Mi az,hogy az egész terhesség alatt 1 kilót hízhatsz? Tisztában vele,hogy már maga a gyerek is legalább 3 kg?

Meg hogy ő abból tud táplálkozni,fejlődni ebben a 9 hónapban, amit te beviszel a szervezetedbe?

Nem mondom,hogy most akkor ész nélkül kell zabálni, de teljesen normális,hogyha egy kismama többet eszik és felszalad rá pár kg...

Bunkó az orvos és tudatlan.Én nem mennék hozzá többet.

Nem mellesleg 170 cm-hez 65 kg teljesen normális.

2016. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, poénnak szánta-e, de én hanyagolnám.

A választott orvos legfontosabb ismérve, hogy szakmailag ÉS emberileg megbízol benne. Márpedig aki padlóra teszi az embert (feleslegesen!), az nem ez a kategória...

2016. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
100%
Az én nőgyógyászom azt szokta mondani, csak olyan orvosnál szüljön valaki, akiben maradéktalanul megbízik, mert a terhesség alatt ez a legfontosabb. szóval szerintem mindenképpen hagyd ott
2016. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok. Igazából alig bírok lenyelni valamit, mióta voltam nála múlt héten. Azt hittem az egyik legszebb pillanat lesz, amikor kiderül, hogy babánk lesz, de hihetetlenül megalázó volt, ahogy még vizsgálat közben feküdtem és ezt odalökte. Mindegy, szakmailag mennyire megbízható, ennyit nem ér.
2016. máj. 24. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!