Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha a magánorvos a kórházba...

Ha a magánorvos a kórházba hív injekcióra és ott is megvizsgál, adtok neki pénzt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
nem :) az enyém nem is vette el.
2016. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A dokim ilyen esetben nem fogad el pénzt. Voltam így többször is, akartam adni,de kategorikusan visszautasította, így már nem is próbálok adni.
2016. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem! Elég drága a magánrendelése (12-15 ezer), föl sem merült ez soha.
2016. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Magánrendelőből fogorvos a debreceni Klinikára hív és mikor megkérdezem, mivel tartozom, ugyanazt az árat mondja, mint a magánrendelőben. Én úgy gondolom, ez nemhogy etikátlan, hanem bűncselekmény is. Persze, magánrendelőben se blokk, se számla...Őszintén szólva nem is engedném az orvosoknak (akármennyire is kevés van belőlük), hogy állami intézményben dolgozzon akkor, ha magánrendelője van. Volt egy ismerősöm, jó néhány évvel ezelőtt mesélte, h a felesége asszisztens a Nyírségben valahol és a fogorvos amit csak tud, mindent visz haza a magánrendelőjébe...

Voltam úgy szemészeti vizsgálaton Debrecenben a Bethlen utcán, ahol a "kezembe nyomták azt a szórólapot is", ahol elkészíttethetem a szemüvegemet. Amely optikában az orvos volt érdekelt....(Azért se mentem oda, sőt, ahhoz az orvoshoz sem!)

2016. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!