Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben Dr. Nagy Zoltán...

Győrben Dr. Nagy Zoltán nőgyógyászról vélemények? Milyen a terhesgondozás és szülés alatt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 16:05
 1/7 anonim válasza:
Nővérem mindkét gyermekét nála szülte, normál úton, nagyon meg volt elégedve, azóta is hozzá jár.
2013. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én hozzá járok nőgyógyászatra. Bár hallottam róla negatív véleményt is (ami inkább csak a modorára vonatkozik), de ez csak elenyésző a sok-sok pozitív mellett. :)


Én nagyon kedvelem, közeli ismerősöm szült már nála két gyereket, és csakis jót mondott róla.


Egyébként nála születtem, és ha minden jól alakul, nála is fogok szülni. :)


Írd majd meg a saját tapasztalatodat, ha Őt választottad.

2013. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a válaszodat, terhesgondozásra hozzá járok eddig meg vagyok vele elégedve(persze a rigolyáit-stílusát félretéve :) remélem a szülésnél sem változik a véleményem. Ezért érdekelnének a tapasztalatok aki szült már nála.

2013. máj. 13. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! 2. hsz vagyok. Figyelemmel kiserem a kerdest, mert engem is erdekelnek a tapasztalatok vele kapcsolatban.

Hanyadik hetben vagy?

Neked milyen egyebkent a velemenyed rola?

Remelem, meg erkezik hozzaszolas a temahoz.

2013. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Én azt szeretném kérdezni,hogy kedves? nem kellemetlen nála a vizsgálat? mennyit kell fizetni?
2013. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én a 19.hétben vagyok, én nem mennék máshoz, bár van egy különleges stílusa, ha olyan kedve van beleköt mindenbe pl:hosszú köröm, kettőnél több fülbevaló,gyűrűk...stb. de a terhesgondozására nem panaszkodhatok. A kedvessége a hangulatától függ, és 7000 ft-ot kér.
2013. máj. 19. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:

2. hsz vagyok.

Bár nem terhesgondozásra, de elég gyakran járok hozzá.


Érdekes egy fazon. Bár nekem rettentően szimpatikus. Ő az a tipikus apáskodó nőgyógyász. (Múltkor olvastam erről egy cikket.) Elég nyers, megmondós típus, bár kétség kívül ismeri a humort is. Egyáltalán nem pátyolgatós fajta, de nekem erre nincs is igényem. Emlékszem, hogy az első 5 percben, amikor először mentem vizsgálatra, ott akartam hagyni. Most meg nem tudnék váltani...

2013. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!