Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben jár valaki Dr Lendvai...

Győrben jár valaki Dr Lendvai Viktorhoz magánrendelésre? Szültetek nála?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Illetve, hogy hol rendel, mennyi nála a terhesgondozás, mennyit kér egy szülésért, stb..

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. dec. 20. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam rajt hogy hozzá megyek terhesgondozásra de úgy alakult hogy dr. Mika Péterhez járunk. Egyszer volt szerencsém Lendvai doktorhoz 15 hetesen mert gombás fertőzésem volt és mennem kellett táppénzes papírért az sztk-ba és gondoltam bemegyek hogy írjanak valamit ha már ott vagyok. Hát... megvan a véleményem a Lendvai doktorról. Majdnem bőgtem mire végzett úgy fájt ahogy vizsgált.
2013. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lemaradt hogy azóta már 28 hetesek vagyunk és teljesen meg vagyok elégedve a Mika doktorral.
2013. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia,en hozza jarok 19 hetemtol kezdve,nekem tokeletes,nem is draga itthoni viszonylatban,8000 ez a vizsgalat nala,alapos,megbizhato.32 hetes kismama .
2014. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
32 hetes kismama megint: meg hozza fuznek annyit,h vizsgalat kozben is probal nagyon tapintatos lenni,suru elnezesek kozepette vegzi a vizsg,foleg h latja ha kellemetlen,v faj eppen.
2014. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Van Uh-ja a rendelőjében? Időpontot kell kérni, vagy érkezési sorrendben lehet menni hozzá?

2014. jan. 7. 11:50
 6/6 anonim válasza:

Bárhogyan is tartsák: "Jót vagy semmit", én mégsem tudnék a legnagyobb rossz indulattal sem negatív tapasztalatot mondani.

Tapasztalatom szerint nem számít, hogy sztk-s vagy magánba jársz hozzá, tudása legjavát adja. Körültekintő, alapos, kedves, figyelmes.

Műtött nem fogadott orvosként. A jó tapasztalat és megbízhatóság vezetett el hozzá, mint magánorvoshoz. Így első gyermekvállalásom teljes egészében a felügyelete alatt zajlik. Telefonon bármikor elérhető, ha mégsem, rövid időn belül visszahív. Mikor gondom volt időpont és plusz költség nélkül fogadott.

Mint kiderült egy kedves kolléganőm nála szült. Nem volt fogadott orvosa, a szülőszobán hosszú órákra magára is hagyták, míg ügyelet váltás nem történt. Ekkor már császárra került sor. Habár természetes szülésre vágyott, mégis jó érzéssel gondol vissza a szerencsés véletlenre, mely a doktor úrral összehozta. Nem fogadott el borítékot.

Magánorvosként megtalálod elérhetőségeit, ha rákeresel a neten. Sztk-s rendelése a Szt. Imre úton van.

2014. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!