Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Le tudná valaki írni, hogy...

Le tudná valaki írni, hogy pontosan miért is szüntették be az AFP-t?

Figyelt kérdés

Ja és vajon mennyire értelmes az az orvos, aki mégis a beszüntetés ellenére is?

(nem én tettem fel a másik AFP-s kérdést, én csak el lettem hordva mindennek)


2016. jún. 20. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Úgy tudom elavult vizsgálattá lett nyilvánítva,ráadásul sokszor hamis eredményt hozott,mivel nem mindig sikerült pont a 16.héten megcsináltatni.
2016. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is így tudom. Rengeteg hamis adat született, ami felesleges vizsgálatok és aggódás sorozatát indította el.
2016. jún. 20. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nemcsak a doki a hibas. A magyar egeszsegugy egyedul hagyja az embert, a kerdezonek muszaj segitenie magan, tajekozodnin
2016. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mások leírták a választ, mire ő elég durván mindenkit elküldött... Gondoltam kiírom a kérdést, hátha ő is látja.
2016. jún. 20. 16:47
 5/9 anonim ***** válasza:
2016. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Melyik kérdésre gondolsz?
2016. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, amit előttem leírtak, hogy egy elavult vizsgálatról van szó, ami sokszor hozott ki fals eredményeket.

Amikor én voltam kismama, 2010-ben, akkor még volt. Viszont nálam is a 12. hetes uh-n minden rendben volt, tartóredő érték is jó volt, aztán túl korán küldtek AFP vizsgálatra, aminek az lett az eredménye, hogy rossz eredményt hozott. Rögtön küldtek megyeszékhelyre ultrahang vizsgálatra, ahol is közölték, hogy teljesen rendben van minden a kisfiammal, csak túl hamar küldtek el AFP vizsgálatra és ezért lesz rossz az érték.:)

Egyébként teljesen egészségesen született meg a kisfiam.

2016. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy miért? Mert a szomszédomnak jó eredményei lettek, és mégis down kóros babát szült, majd mikor a másik babát bevállalták, rossz eredményt kapott, amire fel elment magzatvíz mintavételre és kiderült, hogy jaaaa, semmi baja a babának.
2016. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!