Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 18 hetes es 4 naposan nyomhatj...

Anita19901030 kérdése:

18 hetes es 4 naposan nyomhatja a baba a holyagomat?

Figyelt kérdés
Neha faj kicsot mintha lenne rajta valaki ha meg lefekszem elmulik kostansag szoktam erezni es amint lefekszem elmulik ez lehet a babatol?

2016. jún. 21. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán☺
2016. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mono144 ***** válasza:

Szia, hú de nagyon is. Első terhességem alatt a lányom le se szállt róla :) Most a fiam néha ráfekszik, néha arrébb megy. Sőt sok mindent nyomhat odabenn, de lehet a te babád a hólyagodon érzi jól magát :)


19+6 hkm

2016. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerencséd van, ha 18 hetes korod előtt nem érezted. Én mióta terhes vagyok, az volt az első jel, hogy folyamatosan pisilnem kellett.

Most a 16 hétben járok. Rengetegszer kell pisilnem, ráadásul éjjelente óránként kelek miatta. Az első terhességemnél szintén így volt. Pedig akkor kislányt vártam, és azt mondják a lányok inkább a gyomrot nyomják. Hát nekem ő és most a fiam is a hólyagomon érzi jól magát...

2016. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!