Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ameddig meg nincs szivhang...

Ameddig meg nincs szivhang mibol tudhatom h el a baba?

Figyelt kérdés
4 Hetes vagyok es mar hanyingerem is csak neha van. Kezdem aggodni
2016. jún. 12. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

4 hetes vagy. Nekem 4 hetesen még az ég világon semmilyen tünetem nem volt a mellfeszülésen és a kimaradt vérzésen kívül! A hányinger meg csak a 7. héten jött.

Ne parázz már rögtön rá az egészre, mert nagyon rossz lesz neked!

Sehonnan nem tudhatod, mint ahogyan akkor is történhet bármi, ha már van szívhang. Még a legvégén is történhet bármi. De nem ezen kell gondolkozni, hanem bízni a legjobbakban, hogy minden rendben van és rendben is lesz!!!:)

2016. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz ennyire. Sehonnan nem tudhatod. Tüneteidet pedig csak beképzeled.
2016. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl. ha nem vérzel, az jó jel. Amúgy a tünetek nekem 7-8. héten kezdődtek, szerintem nincs okod aggodalomra.
2016. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha vannak tünetek az mindenképpen jó.

Nálam ahogy elmúlt a mellem feszülése, megállt a fejlődés. (illetve előbb megállt a fejlődés, aztán elmúltak a tünetek)

De ne légy ennyire görcsös. Biztosan minden rendben van:)

2016. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

6hetes voltam, mikor kiderült, hogy jön a baba. Előtte 1-2héttel már én is hánytam, feszültek a melleim, és késett a mensim. Gondolom én sem csak beképzeltem, hogy hányok, mint ahogy a kérdező se képzeli be, hogy hányingere van.

Mint ahogy az előttem szóló is írta, amíg nem vérzel, addig ne aggódj. Örülj, légy boldog, hogy egy kis élet növekszik benned:)

2016. jún. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozni tudok! 5. héten már hányingerem volt, mellfeszülés, székrekedés, gyakori pisilés. Azért mert a "nagykönyv" 7. héttől írja, az még nem szentírás! Nyugodj meg, nálam a tünetek jönnek, mennek.
2016. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj, ha nincs barnázás, vérzés, görcs. És igen, létezik hányinger 4 hetesen is. Most nekem már a pozitív teszt előtt egy nappal elkezdődött, és nem képzelődöm, tudom milyen ez, szültem már két gyereket (és egyiknél sem jött a rókakoma a 6. hét előtt). Minden terhesség más, és a tünetek is változnak napról napra: egyik nap rohangálok hányni, másik nap meg csak egy kis émelygés van. Ez ilyen.
2016. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!