Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nehezen elérhető nőgyógyász?

Nehezen elérhető nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Van választott orvosom,de olyan nehéz elérni.Akár időpont kérés,akármi.Már félve hívom,remélem nem zavarom,remélem felveszi.Akinek van magándokija ti hogy vagytok?Ha hívjátok hívjátok míg fel nem veszi,vagy akkor csak másnap?Ti nem aggódtok azon,ha nem veszi fel,miért nem veszi fel?Vagy csak én érzem így?
2016. jún. 21. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Fogadott dokim nem volt, de sűrűn jártam egy magán nőgyógyászhoz mert nem volt problémamentes a terhesség. Mindig felvette, talán egyszer nem de akkor is 5 percen belül visszahívott. Úgy váltanék a helyedben, mint a sicc!
2016. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is válts,vagy kérdezz rá.nekem azt mondta az orvosom ,ha esetleg nem veszi fel,akkor valószínűleg épp a műtőben van,olyankor írjak neki egy üzit,mi a gond és amint tud,vissza hív.ha már egy csomó pénzt kifizet nekik az ember,az a minimum hogy felvegye a telefont vagy vissza hívjon
2016. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez miatt már komolyan meg is fordult a fejemben,hogy váltok.Kétszeresen is veszélyeztetett vagyok és mi van,ha baj lesz?Soha nem is hívott vissza.3* hívtam ma,persze nem egymás után mert kell az időpont két hét múlva de nem veszi fel.
2016. jún. 21. 15:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt, otthagytam. Nemcsak emiatt. Egy kórházba kezdtünk járni terhesség alatt gondozásra, ott a dokit mindig vagy ott, vagy rendelőrészen el lehet érni, a mobilját is felvette, ha hívtam. Időpontért nem őt kellett hívnom, de pl. volt vérzésem, azonnal felvette a telót.
2016. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát engem az jobban zavarna, ha állandóan ugranak a telefonert. Nyilván dolgozik. A műtőböl nem fog kiugrani, a szuloszoban se veszi fel a telefont, amikor a másik kismamaval van és akkor se a hívás a fontosabb, amikor vizsgál valakit. Az én orvosom mindig visszahivott
2016. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az enyém ha nem vette fel, akkor visszahívott. Váltanék. És ha baj van? Vagy csak beindul a szülés?
2016. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én dokim sem mindig veszi fel, de ez szerintem érthető. Műtét, szülés, vizsgálat közben alap, hogy nem telefonál. Visszahívni sem szokott, de mindig elértem, ha baj volt és soha nem éreztem azt, hogy mi a francert hívom. Ha nem veszi fel, akkor hívom egy nap többször. Olyan is volt, hogy maga mondta, hogy mikor hívjam, de nem vette fel. Amikor utána elértem, akkor mondta, hogy bocsánat, csak egy sürgős esethez hívták. Egy nap van egyébként átlag két műtétje, egy szülése legalább, rendel is legalább négy órát, persze, hogy nem tud ugrani mindig a telefonhoz. Időpontot nem ő az, hanem a rendelő recepciósa. Én emiatt nem váltanék. Amikor szültem, akkor egyszerre szóltak neki én meg a férjemnek. Nem messze lakunk egymástól és egyszerre értek be, egy lifttel jöttek fel. Úgyhogy sietett. Műtött már többször is, és mindig számíthattam rá.
2016. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én dokim meg sem adta nekem soha a saját számát. :) Csak az asszisztensnőjét lehet felhívni.

Mondjuk nálunk a kórházban nem lehet orvost fogadni, így hiába jársz végig egy dokihoz a terhesség alatt, a végén lehet, hogy egy idegennél szülsz, így annyira nem is hiányzott a száma.

Egyszer volt szerencsére csak pici vérzésem, akkor a kórházat hívtam.

Elég gáz helyzet, hogy perkálsz egy dokinak 9 hónapig, aztán a végén ő lehet, hogy nyaral, mikor te szülsz, de ez van. Itt ezt választották az orvosok.

2016. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Neki nincs aszisztense,neten sincs fenn,valakihez e-mailben is lehet időpontot kérni.Tudom műthet,vezethet szülést,vizsgálhat.Ezt figyelembevéve várok legalább két órát is a következő hívásig.Csak ha kell mennem vizsgálatra akkor kell.Ha napokig próbálkozok csúszok egy akár két hetet.Egy héten egy nap rendel.
2016. jún. 21. 17:49
 10/11 anonim ***** válasza:

En emiatt valtanek, ha nem lenne kulonosen, kivetelesen jo orvos.

Szerintem ez nagyon frusztralo.

Nekem egyszer ajanlottak egy jo maganrendelot/orvost. Harom napig probaltam hivni, kb 30 hivast inditottam es azon kivul, hogy hallgattam a zenet, semmi nem tortent. Hagytam hangpostat is, nem hivtak vissza.

Irtam email-t, valaszoltak, hogy idopontot csak telefonon adnak.

Mar kinomban nevettem, amikor olvastam a valaszt.

Ennyi, en feladtam, mert nekem ehhez nincs turelmem minden egyes alkalommal, nem is beszelve arrol, ha gondom van es surgos segitsegre van szuksegem.


A jelenlegi orvosom sem veszi fel altalaban a telefont, de mindig visszhiv, amint raer (es nem napokat kell varni).

Szerintem ez a normalis.

Nekem volt plasztikam is egy igen felkapott orvosnal, termeszetesen o sem kapkodta fel a telefont, ha rendelt, vagy mutott, viszont max 2-3 oran belul visszahivott.

Egy normalis orvos, aki vallal privat betegeket is, annak tisztaban kell lennie, hogy ez ugyanugy a (fizetett) munkajahoz tartozik, mint a rendeles.

2016. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!