Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miért csak akkor jár ellátás,...

Miért csak akkor jár ellátás, ha magánorvoshoz megyek?

Figyelt kérdés

Nincs választott nődokim, elsősorban azért, mert egyiket sem tartom annyira jónak, hogy még fizessek is érte.

Aki tb-alapon nem látja a cisztát, az nem fogja akkor se, ha 15 ezret fizetek az ultrahangért...


De elegem van belőle, hogy két vetélés után egy szál vérvétel (nem is teljes hormonsor, csak sima vér- és vizelet) amit elvégeztet. Sejtelmem sincs, mi az oka a vetéléseknek, és mivel lehet megakadályozni hogy újra megtörténjen.


Annyit mondanak, hogy próbálkozzunk nyugodtan, aztán vagy megmarad, vagy nem. Semmi szervi okot nem látnak, amiért ne maradna meg.


Most úgy néz ki, hogy besikerült a baba, és kétségbeestem, hogy merre tovább.

Kéne egy orvos, de egyikben sem bízok, már mindnek volt olyan megnyilatkozása, ami miatt (emberileg) sem szívesen választanám, valamit meg kell tenni.

És mivel nem látnak az UH-n semmit, marad az, hogy "két hét múlva kontroll, aztán ha még él a terhesség, lennie kell szívhangnak".

Tiszta középkor.


Most komolyan, fizessek olyan dokinak, aki így áll hozzá?!


Két megyei rendelő van a közelben, mindegy hová megyek, ugyanaz a 4 doki rendel.



2016. júl. 4. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
te is elmehetsz magánlaborba és kérhetsz teljes hormonsor vizsgálatot...úgy tudom 3 vetélés után intézkednek sztk-ban. Magán orvos is ezt mondja, ha nem lát semmit, hogy 1-2 hét múlva kontroll.
2016. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen sztkban 3. utàn van kivizsgàlàs. De menj pri-be. Ott kivizsgàlnak rendesen. Csak sok a vàrakozàsi idő.


Amúgy a két vetélés utàn azért minimum szoktat duphastont vagy valami progit ìrni,hàtha az a baj.

2016. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer vetéltem el, de az Sztk-s nőgyógyászom azonnal felírta az utrogestant, mikor legközelebb terhes lettem! 11. kerület. Budapest.
2016. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak nem Tolna megyében laksz?
2016. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!